https://api.mijnmagazines.be/packages/navigation/

Wie leidt er in WestSprint? (week 15)

© BELGA
Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op westsprint.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners en wielrensters uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Zonnebeke, 01/09, 117 km, 68 dlnrs. : 1. Matthew Van Schoor.

Flanders Tomorrow Tour, 02-04/09, 2.2 U23: Warre Vangheluwe (28 punten: 7de), Michiel Nuytten (35 punten: 16de, 14de, 23ste, 15de, eindstand 19de), Jelle Vermoote (7 punten: 17de), Alex Vandenbulcke (21 punten: 20ste, 27ste, 27ste), Diel Vergote (7 punten: 24ste), Jens Vanoverberghe (7 punten: 19de), Lars Collie (14 punten: 29ste, 26ste), Milan Hanne (7 punten: 18de).

Kortemark, Elite Ind., 02/09, 164,2 km, 105 dlnrs. : 1. Nick van der Meer, 25. Jordy Decottignies (5).

Beveren-Leie, 03/09, 112 km, 72 dlnrs. : 1. Steven Moons.

Omloop Het Nieuwsblad, 1.13 IC 1, 05/09, 176,3 km, 142 dlnrs. : 1. Arnaud De Lie, 8. Louis Blouwe (16), 15. Ceriel Desal (5), 27. Jens Vanoverberghe (5).

Veurne-Bulskamp, 05/09, 120 km, 38 dlnrs. : 1. Kevin Van Impe, 10. Lucas Dewachter (6),

Ruiselede-Kruiskerke, 05/09, 116 km, 64 dlnrs. : 1. Lars Van Coppenolle, 8. Gianni Forrier (8).

Testtijdrit Waregem, 05/09, 13 dlnrs. : 1. Brank Huys, 6. Victor Vercouillie (20), 7. Korneel Decaestecker (18), 8. Birger Rosseeuw (16), 10. Justin Laevens (12), 12. Arthur De Neve (8).

Zonnebeke, 06/09, 70 km, 32 dlnrs. : 1. Cédric Defreyne, 4. Arne Santy (12).

Gullegem Koerse, Elite Ind., 07/09, 171 km, 151 dlnrs. : 1. Stan Van Tricht, 2. Cériel Desal (28), 15. Gust Lootens (5), 19. Loran Cassaert (5), 20. Jasper Dejaegher (5), 23. Gianni Corijn (5).

Harelbeke-Hulste, 07/09, 117 km, 48 dlnrs. : 1. Yentl Vandevelde, 13. Jens Vanoverberghe (3), 15. Lars Collie (1).

Wingene Koers, 1.12 IC 1, 08/09, 163,2 km, 141 dlnrs. : 1. Thibau Verhofstadt, 7. Jelle Vermoote (18), 24. Korneel Decaestecker (5).

Izegem Koers, Elite Ind., 09/09, 162 km, 147 dlnrs. : 1. Gerben Thijssen, 22. Robin Orins (5).

Koekelare, 09/09, 110 km, 49 dlnrs. : 1. Kenny Constant, 5. Jens Vanoverberghe (11), 7. Arne Santy (9), 14. Emiel Vanacker (2).

Izegem-Belle Vue, 10/09, 70 km, 35 dlnrs. : 1. Jens Vanoverberghe (15).

Nieuwkerken-Waas, 1.12 IC 1, 11/09, 156 km, 132 dlnrs. : 1. Jarno Jordens, 4. Jelle Vermoote (24),

Roeselare-Beitem, 11/09, 117 km, 63 dlnrs. : 1. Niels De Rooze, 4. Warre Vangheluwe (12), 8. Michiel Nuytten (8), 13. Arne Santy (3), 15. Victor Vercouillie (1).

Kortrijk-Heule, 12/09, 108 km, 99 dlnrs. : 1. Tristan Fyvé, 2. Jasper Dejaegher (14), 5. Gust Lootens (11), 8. Arne Santy (8), 9. Calvin Verbeeck (7), 13. Alessio De Maere (3), 15. Gianni Forrier (1).

Okolo Jiznich Cech/Tour of South Bohemia, UCI 2.2, 09-12/09: Ramses Debruyne (13 punten: 3de ploegentijdrit), Lars Van Ryckeghem (13 punten: 3de ploegentijdrit)

Tour de Moselle, IC 2.12, 10-12/09: Aaron Stockx (25 punten: 25ste, 6de ploegentijdrit, 15de, eindstand 17de).

© VDB

Tussenstand :

1. Vito Braet (367), 2. Henri Vandenabeele (272), 3. Ceriel Desal (265), 4. Louis Blouwe (245), 5. Jens Vanoverberghe (222), 6. Robin Orins (211), 7. Michiel Nuytten (183), 8. Gust Lootens (171), 9. Lennert Cappan (161), 10. Jelle Vermoote (136), 11. Alex Vandenbulcke (99), 12. Diel Vergote (91), 13. Warre Vangheluwe (89), 14. Aaron Stockx (75), 15. Korneel Decaestecker (69), 16. Milan Hanne (65), 17. Victor Vercouillie (57), 18. Ramses Debruyne (56), 19. Kenneth Verstegen (49), 20. Yorben Lauryssen (45), 21. Arno Debeir (44), 22. Lars Van Ryckeghem (42), 23. Thibaut De Smet (41), 24. Yentl Bekaert (39), Laurens Maes (39), 26. Joran Wyseure (38), 27. Gerben Kuypers (36), Alessio De Maere (36), 29. Jasper Dejaegher (35), 30. Justin Houtekier (34), 31. Arne Santy (32), 32. Benoît Claus (30), Kasper Saver (30), 34. Aiden Vanderbeke (26), 35. Arthur De Neve (25), 36. Gianni Corijn (22), 37. Birger Rosseeuw (21), 38. Gilles Vercruysse (20), Jarne Jacques (20), Lars Collie (20), 41. Calvin Verbeeck (18), 42. Loran Cassaert (17), 43. Maxim Vanluchene (15), Jordy Decottignies (15), 45. David Beernaert (14), 46. Greg Luyssen (12), Mathias Declercq (12), Justin Laevens (12), 49. Wannes Geldhof (11), Gianni Forrier (11), 51. Mathias Vandenborre (9), 52. Gianni Forrier (8), 53. Sander Dekien (7), Emiel Vanacker (7), 55. Lucas Dewachter (6), 56. Chendo De Vriese (5), Brion Rigole (5), Tristan Bruyneel (5), Yente Peirens (5), Jamie Van Compernolle (5), Kevin Demeestere (5), Quinten Saintobijn (5), Jari Merveillie (5), 64. Nathan Decuypere (4), 65. Raoul Decraene (3)

JUNIORES

EK tijdrijden : 1. Alec Segaert (75).

GP Ruebliland 2.1., : Michiel Lambrecht (14; 29ste, eindstand 27ste).

GP Bernaudeau 1.1. : Gaëtan Verleyen (34; 5de).

Wijnendale, 11/09, 92 km, 80 dlnrs. : 1. Jasper Dekien (15), 7. Emiel Verschaeve (9), 9. Warre Vleirick (7), 10. Jean-Louis Malfait (6), 14. Mathis Baert (2), 15. William Denys (1).

Herzele, BK, 12/09, 118 km, 143 dlnrs. :1. Jakov Beirlaen (50), 2. Michiel Lambrecht (45), 3. Maxim Delrue (40), 4. Gaëtan Verleyen (37), 15. Jan, Van Dyck (7), 16. Iyen Cristofano (7), 18. Wout Remmerie (7), 28. Dylan Botterberg (7), 30. Sander Inion (7).

Tussenstand :

1. Alec Segaert (418), 2. Michiel Lambrecht (407), 3. Jelle Harteel (241), 4. Jakov Beirlaen (238), 5. Gaëtan Verleyen (223), 6. Simon Van Elslander (182), 7. Maxim Delrue (175), 8. Sander Inion (169), 9. Milan Kuypers (150), 10. Jan Van Dyck (121), 11. Niels De Clerck (118), 12. Ilyen Cristofano (118), 13. Wout Remmerie (117), 14. Jasper Dekien (102), 15. Bert Bolle (98), 16. Jani De Coster (84), 17. Tjorven Vercruyse (83), 18. Gerben Dewinter (83), 19. Dylan Botterberg (78), 20. Joran Luyssen (76), 21. Wannes Dewulf (71), 22. Brent Baert (64), 23. Jason Baele (64), 24. Thibo Germonprez (61), 25. Jonas Ingelbeen (59), 26. Nicholas Goossens (59), 27. Yaurick Leenknegt (58), 28. Sander Kint (55), 29. Koen Lannoo (54), 30. Milan Vandamme (45), 31. Victor Delbarge (42), 32. Tim Dekoninck (42), 33. Matteo Vereecke (32), 34. Robin Vromant (29), 35. Wout Vansteenkiste (28), 36. Mathis Baert (28), 37. Jean-Louis Malfait (28), 38. Lars De Beul (27), 39. Jelle Van Achter (27), 40. Natan Duchi (27), 41. Thiemen Vanderplasschen (27), 42. Warre Vleirick (25), 43. Thibo Clauw (24), 44. Milan Van Hollebeke (22), 45. Thiemen Vandersteene (21), 46. Troy Timmermans (20), 47. Milan Tanghe (19), 48. Jens Vancauwenberghe (18), 49. Nathan Maeyaert (17), 50. Thibaut Pauwels (16), 51. Andreas Deceuninck (14), 52. Viktor De Muynck (13), 53. Iben Rommelaere (13), 54. Emiel Verschaeve (13), 55. Wies Verdonck (12), 56. Luca De Jaeger (12), 57. Jens Dalle (11), 58. Maxim Vandamme (10), 59. Tim Lamon (8), 60. Luca Worm (8), 61. Mathieu Wulleman (8), 62. Xander Rigole (7), 63. Ralph Nollet (7), 64. Warre Van Den Meerssche (7), 65. Brent De Campenaere (7), 66. Pieter Delannoy (7), 67. Quinten Declercq (7), 68. Kjell Cooman (6), 69. Emile Taildeman (6), 70. Vico Vansteenkiste (5), 71. Romain Bauduin (5), 72. Brent Delaere (5), 73. Gauthier Van Maele (4), 74. Joppe Finaut (4), 75. Maxim Vierstraete (3), 76. Rhune Vermeulen (3), 77. Stijn Moerman (2), 78. Thomas Vanassche (2), 79. Jasper Heyman (2), 80. Vythal De Leu (1), 81. William Denys (1).

NIEUWELINGEN

Elverdinge, 11/09, 60 km, 45 dlnrs. : 1. Louis Delaere (15), 2. Arthur Clauw (14), 3. Gaëtan Warnier (13), 4. Xander Scheldeman (12), 5. Kenji Coenen (11), 6. Matteo Vande Moortel (10), 7. Milan Vermeulen (9), 8. Victor Verstraete (8), 9. Zyon Casier (7), 12. Storm Berton (4), 13. Milan Vantomme (3), 14. Tristan Yperman (2), 15. Seppe Vanthourenhout (1).

Tweedaagse van Vlaams-Brabant : Victor Vaneeckhoutte (65; 1ste, 14de, eindstand 1ste), Viggo Vanneste (56; 6de, 9de, eindstand 5de), Miguel Desmet (29; 16de, 11de, eindstand 9de), Arne Desimpelaere (25; 15de, 12de, eindstand 10de), Matthé De Leyn (19; 22ste, 13de, eindstand 12de), Axel Vandamme (14; 9de), Seppe Leman (10; 19de, eindstand 22ste), Jenthe Verstraete (5; 30ste), Kobe Douterlungne (5. 30ste).

© VDB

Tussenstand :

1. Viggo Van Neste (490), 2. Victor Vaneeckhoutte (387), 3. Xander Scheldeman (302), 4. Axel Vandamme (247), 5. Henri Naessens (212), 6. Arthur Clauw (172), 7. Matthé De Leyn (165), 8. Siebe Bauwens (163), 9. Viktor Vandenberghe (155), 10. Wout Hemeryck (155), 11. Jenthe Verstraete (151), 12. Gaëtan Warnier (141), 13. Arne Desimpelaere (138), 14. Brent Deltombe (135), 15. Kenji Coenen (124), 16. Miguel Desmet (121), 17. Lomme Van Den Meerssche (118), 18. Miel Tienpont (116), 19. Dimi Van Pamel (114), 20. Milan Donie (103), 21. Storm Berton (102), 22. Gaëtan Hellebuyck (100), 23. Milan Bral (71), 24. Laurens Plancke (70), 25. Mauro Adyns (65), 26. Senne Cleenewerck (55), 27. Lowie Degryse (54), 28. Robbe Marchand (53), 29. Yaro Vancoillie (53), 30. Zyon Casier (52), 31. Milan Vermeulen (48), 32. Matteo Vande Moortel (48), 33. Milan Vantomme (47), 34. Gauthier Servranckx (45), 35. Ludovic Langbeen (44), 36. Louis Vandenbroucke (44), 37. Robbe Dewilde (37), 38. Rune Meyhui (36), 39. Arnaud Jaecques (35), 40. Yoran Maertens (35), 41. Seppe Vanthourenhout (35), 42. Kobe Douterlugne (35), 43. Charles Rottey (33), 44. Matteo Moeykens (32), 45. Louic Boussemaere (31), 46. Tristan Trybou (27), 47. Victor Verstraete (25), 48. Korneel Deroo (22), 49. Casper Vermeersch (22), 50. Tibo Vancompernolle (21), 51. Maxime Coudron (21), 52. Tibe Craeynest (20), 53. Thor Debaene (19), 54. Bjarne Van Praet (19), 55. Gilles Tryhou (16), 56. Arne Verschaeve (16), 57. Sean Leicher (16), 58. Milo Laflere (15), 59. Seppe Boone (15), 60. Louis Delaere (15), 61. Tuur Hancke (14), 62. Floris Dejaegher (12), 63. Lukas Courtens (12), 64. Arend Vermeersch (11), 65. Seppe Vanthuyne (11), 66. Siebe Mortelé (11), 67. Josia Landerwyn (11), 68. Staf Cappon (10), 69. Tibe Van Wanseele (10), 70. Milan Verschaeve (10), 71. Xander Carlu (10), 72. Milan Vanryckeghem (10), 73. Seppe Leman (10), 74. Luka Cools (9), 75. Xander Carrewyn (9), 76. Dries Magherman (9), 77. Lowiek Misseeuw (9), 78. Thibo Vanuxem (8), 79. Myron Vermet (8), 80. Leander Vandersteene (8), 81. Henri Vervenne (8), 82. Baptiste Swertvaegher (8), 83. Arthur Theunisse (7), 84. Brent Prinzie (7), 85. Robbe Toortelboom (7), 86. Thiemen Bruyneel (7), 87. Kobe Vandersteene (6), 88. Mart Declercq (5), 89. Miel Dekien (5), 90. Flor Goeminne (5), 91. Broos Louage (5), 92. Robbe Verstraete (5), 93. Hannes Pylyser (5), 94. Björg Vandenbroucke (5), 95. Roel Courtens (5), 96. Stieg Bruneel (5), 97. Arno Verleyen (5), 98. Alessio De Maere (5), 99. Otto Werbrouck (3), 100. Lewis Delaere (3), 101. Tristan Yperman (3), 102. Tiebe Vanhuylebrouck (2), 103. Tars Poelvoorde (1), 104. Robbe Brabant (1).

DAMES JUNIORES

WK piste Caïro (Egypte) : Marith Vanhove (64 punten: 2de scratch, 10de omnium, 4de 500 meter), Lani Wittevrongel (13 punten: 16de afvalling, 12de puntenkoers)

Hulste, 04/09, 59 km, 41 dlnrs. : 1. Ines Van de Paar, 5. Margot Rottiers (11), 6. Pauline De Wulf (10), 7. Emke De Keyser (9), 8. Justine Dewaele (8).

Krombeke, 05/09, 12 dlnrs. : 1. Hanne De Zutter, 4. Lente Duhamel (12), 6. Margot Rottiers (10), 7. Jasmira Nobus (9), 8. Emke De Keyser (8), 9. Justine Dewaele (7), 12. Yara D’Haene (4).

Testtijdrit Waregem, 05/09, 4 dlnrs. : 1. Lauryne Van Laeken, 2. Pauline De Wulf (14), 4. Sarah Verhenne (12).

BK op de weg, Herzele, 12/09, 73,5 km, 35 dlnrs. : 1. Marith Vanhove (50), 2. Julie Hendrickx (45), 3. Lani Wittevrongel (40), 17. Lente Duhamel (7), 21. Pauline De Wulf (7), 22. Emke De Keyser (7), 24. Jasmira Nobus (7), 29. Justine Dewaele (7).

Marith Vanhove.
Marith Vanhove. © BELGA

Tussenstand :

1. Marith Vanhove (372), 2. Julie Hendrickx (245), 3. Lani Wittevrongel (208), 4. Pauline De Wulf (103), 5. Emke De Keyser (61), 6. Jasmira Nobus (41), 7. Justine Dewaele (22), 8. Lente Duhamel (21), Margot Rottiers (21), 10. Alana Polfliet (18), 11. Sarah Verhenne (12), 12. Estée Fierens (8), 13. Yara D’Haene (4), 14. Ruth Decuypere (3).

DAMES NIEUWELINGEN

Hulste, 04/09, 59 km, 41 dlnrs. : 1. Hélène Hesters, 4. Anna Bruneel (12), 11. Michelle Dheedene (5), 12. Tessa Vermeersch (4), 15. Chelsey Saintobyn (1).

Krombeke, 05/09, 6 dlnrs. : 1. Anna Vanderaerden, 6. Chelsey Saintobyn (10).

Testtijdrit Waregem, 05/09, 10 dlnrs. : 1. Luca Vierstraete (15), 3. Laerke Expeels (13), 5. Anna Bruneel (11), 6. Amalia Dewaele (10), 7. Michelle Dheedene (9), 8. Nanoi Van Wettere (8), 10. Zoe Collie (6).

Kontich-Waarloos, 11/09, 61,1 km, 37 dlnrs. : 1. Dina Boels, 11. Chelsey Saintobyn (5), 13. Michelle Dheedene (3), 14. Nanoi Van Wettere (2).

© VDB VDB

Tussenstand :

1. Laerke Expeels (240), 2. Nanoi Van Wettere (145), 3. Anna Bruneel (120), 4. Luca Vierstraete (93), 5. Amalia Dewaele (79), 6. Michelle Dheedene (67), 7. Chelsey Saintobyn (61), 8. Ilken Seynave (55), 9. Ella Maes (48), 10. Tessa Vermeersch (32), 11. Evy Slosse (25), 12. Marie Vaneeckhoutte (24), 13. Mette Debruyne (22), 14. Merel Vandevelde (16), 15. Zoe Collie (11), 16. Nova Planckaert (10), 17. Tessa Vermeersch (5), 18. Femke Van Baelen (1).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Klik hier om dit alsnog toe te laten