Wie leidt er in WestSprint? (week 5)

Michiel Lambrecht. © Bart Vandenbroucke VDB
Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op westsprint.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners en wielrensters uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Kemmel Koerse, Elite Ind., 30/06, 162,8 km, 154 dlnrs. : 1. Jarne Van de Paar, 10. Ceriel Desal (12), 23. Kasper Saver (5), 28. Michiel Nuytten (5).

Bellegem, 01/07, 120 km, 103 dlnrs. : 1. Wesley Van Dyck, 13. Justin Houttekier (3), 14. Mathias Vandenborre (2).

Oostende, 01/07, 70 km, 43 dlnrs. : 1. Jo Maes, 4. Greg Luyssen (12), 5. Thibaut De Smet (11), 14. Sander Dekien (2).

Henri Vandenabeele.
Henri Vandenabeele. © BELGA

Klimkoers Herbeumont, 1.13, 01/07, 100,6 km : 1. Liam Slock, 9. Jelle Vermoote (14),

Moorslede-Slypskapelle, 04/07, 111 km, 86 dlnrs. : 1. Kobe Vanoverschelde, 3. Milan Hanne (13), 6. Maxim Vanluchene (10), 14. Mathias Vandenborre (2).

GP Color Code, Bassenge, 1.13 IC1, 03/07, 156,1 km, 150 dlnrs. : 1. Arnaud De Lie, 2. Louis Blouwe (28), 3. Ceriel Desal (26), 11. Robin Orins (10), 15. Aaron Stockx (5), 19. Ramses Debruyne (5), 27. Jens Vanoverberghe (5).

Omloop der Kempen, 1.12 IC, 04/07 : 1. Roy Eefting, 13. Diel Vergote (5).

Tour du Piémont Pyrénéen, 2.12 IC, 02-04/07 : Arno Debeir (15 ptn: 19de, 18de, 11de in ploegentijdrit), Alex Vandenbulcke (13 ptn: 22ste, 8ste in ploegentijdrit), Calvin Verbeeck (10 ptn: 24ste, 11de in ploegentijdrit), Yorben Lauryssen (24 ptn: 8ste, 8ste in ploegentijdrit).

BK ploegentijdrijden, Borlo, 04/07 : 1. Home Solution-Soenens CT met Gust Lootens (30), 2. Lotto-Soudal Development Team met Vito Braet (28), 5. Bingoal WB Development met Louis Blouwe (22), 7. EFC-L&R-Vulsteke met Ceriel Desal en Kasper Saver (20), 15. VDM Trawobo met David Beernaert (5).

Klimkoers Vresse-sur-Semois, 1.13, 07/07, 150 km, 159 dlnrs. : 1. Jenno Berckmoes, 3. Robin Orins (26), 12. Ceriel Desal (8), 17. Louis Blouwe (5), 19. Ramses Debruyne (5), 26. Arno Debeir (5),


Tussenstand :

1. Henri Vandenabeele (222), 2. Ceriel Desal (124), 3. Louis Blouwe (94), 4. Robin Orins (76), 5. Vito Braet (56), 6. Jens Vanoverberghe (44), 7. Gust Lootens (36), 8. Michiel Nuytten (27), 9. Milan Hanne (26), 10. Arno Debeir (25), Kasper Saver (25), 12. Yorben Lauryssen (24), 13. Lennert Cappan (19), Lars Van Ryckeghem (19), Jelle Vermoote (19), 16. Thibaut De Smet (18), Alex Vandenbulcke (18), 18. Jarne Jacques (14), Diel Vergote (14), 20. Gerben Kuypers (12), Greg Luyssen (12), 22. Joran Wyseure (11), 23. Maxim Vanluchene (10), Calvin Verbeeck (10), Ramses Debruyne (10), 26. Warre Vangheluwe (9), 27. Mathias Declercq (8), 28. Laurens Maes (5), Aaron Stockx (5), David Beernaert (5), 31. Mathias Vandenborre (4), 32. Raoul Decraene (3), Justin Houttekier (3), 34. Nathan Decuypere (2), Sander Dekien (2), 36. Arthur De Neve (1).

JUNIORES

Herbeumont, klimkoers, 01/07, 79 km, 141 dlnrs. : 1. Alec Segaert (30), 12. Michiel Lambrecht ( 8), 17. Jan Van Dyck (5), 20. Gerben Dewinter (5), 29. Gaëtan Verleyen (5).

Vichte, 04/07, 95 km, 95 dlnrs. : 1. Tibo Germonprez (15), 2. Gaëtan Verleyen (14), 3. Tjorven Vercruyse (13), 4. Niels De Clerck (12), 6. Jens Vancauwenberghe (10), 9. Jean-Louis Malfait (7), 11. Wout Remmerie (5), 12. Kjell Cooman (4), 15. Jakov Beirlaen (1).

BK ploegentijdrijden, Borlo, 04/07 : 2. Acrog – Tormans Balen BC met Michiel Lambrecht (28), 4. CT Luc Wallays – Jonge Renners Roeselare met Brent Baert, Jani De Coster, Yaurick Leenknegt, Victor Delbarge, Simon Van Elslander en Bert Bolle (24), 5. Molenspurters Meulebeke met Jason Baele, Mathis Baert, Lars De Beul, Tim Dekoninck, Joran Luyssen en Jelle Van Achter (22)


Tussenstand :

1. Michiel Lambrecht (90), 2. Alec Segaert (64), 3. Gaëtan Verleyen (47), 4. Jani De Coster (33), 5. Yaurick Leenknegt (33), 6. Jan Van Dyck (29), 7. Joran Luyssen (25), 8. Brent Baert (24), 9. Victor Delbarge (24), 10. Simon Van Elslander (24), 11. Bert Bolle (24), 12. Jason Baele (22), 13. Mathis Baert (22), 14. Lars De Beul (22), 15. Tim Dekoninck (22), 16. Jelle Van Achter (22), 17. Jakov Beirlaen (17), 18. Niels Declerck (17), 19. Tjorven Vercruyse (16), 20. Thibo Germonprez (15), 21. Maxim Delrue (14), 22. Viktor De Muynck (13), 23. Iben Rommelaere (13), 24. Jens Dalle (11), 25. Jelle Harteel (11), 26. Wout Remmerie (11), 27. Jens Vancauwenberghe (10), 28. Luca Worm (7), 29. Jean-Louis Malfait (7), 30. Jasper Dekien (6), 31. Wannes Dewulf (5), 32. Gerben Dewinter (5), 33. Kjell Cooman (4), 34. Xander Rigole (2), 35. Ilyen Cristofano (1)

NIEUWELINGEN

Herbeumont, klimkoers, 30/06, 51 km, 80 dlnrs. : 1. Jasper Schoofs, 6. Jenthe Verstreate (20), 10. Wout Hemeryck (12), 24. Lomme Van Den Meerssche (5), 27. Tibo Vancompernolle (5).

Herbeumont, klimkoers, 30/06, 51 km, 98 dlnrs. : 1. Duarte Marivoet-Scholiers, 4. Victor Vaneeckhoutte (24), 6. Viktor Vandenberghe (20), 8. Viggo Vanneste (16), 9. Robbe Marchand (14), 13. Gauthier Servranckx (6), 17. Henri Naessens (5), 29. Arne Desimpelaere (5).

Kuurne, 30/06, 61 km, 62 dlnrs. :1. Louis Weyts , 3. Siebe Bauwens (13), 5. Mauro Adyns (11), 11. Miel Dekien (5), 13. Arend Vermeersch (3), 15. Xander Carlu (1).

Kuurne, 30/06, 51 km, 70 dlnrs. : 1. Axel Vandamme (15), 2. Brent Deltombe (14), 4. Miguel Desmet (12), 6. Dimi Van Pamel (10), 9. Laurens Plancke (7), 13. Thibo Vanuxem (3), 14. Yaro Vancoillie (2).

Slypskapelle, 03/07, 66 km, 67 dlnrs. : 1. Axel Vandamme (15), 2. Laurens Plancke (14), 4. Milan Vermeulen (12), 5. Lowie Degryse (11), 6. Robbe Marchand (10), 7. Siebe Bauwens (9), 8. Arthur Clauw (8), 9. Milan Bral (7), 10. Yaro Vancoillie (6), 11. Casper Vermeersch (5), 12. Milan Verschaeve (4), 15. Tuur Hancke (1).

Aalbeke, 03/07, 69 km, 49 dlnrs. : 1. Viktor Vandenberghe (15), 2. Gaëtan Warnier (14), 3. Arnaud Jaecques (13), 7. Storm Berton (9), 8. Senne Cleenewerck (8), 10. Floris Dejaegher (6), 11. Kobe Douterlugne (5), 14. Charles Rottey (2).

BK ploegentijdrijden, Borlo, 04/07 : 2. Canguru-QTS-Air College met Victor Vaneeckhoutte, Viggo Vanneste, Dimi Van Pamel en Henri Naessens (28), 4. Isorex CT met Xander Scheldeman en Gaëtan Hellebuyck (24), 7. Onder Ons Parike met Tibe Craeynest (18), 8. Gaverzicht.be.Okay met Senne Cleenewerck, Arne Desimpelaere, Miguel Desmet, Robbe Dewilde en Milan Donie. (16).

Dikkebus, 07/07, 64 km, 76 dlnrs. : 1. Viktor Vandenberghe (15), 2. Viggo Van Neste (14), 3. Victor Vaneeckhoutte (13), 4. Xander Scheldeman (12), 5. Robbe Marchand (11), 6. Miel Tienpont (10), 9. Gauthier Servranckx (7), 11. Arthur Clauw (5), 13. Yoran Maertens (3), 14. Henri Naessens (2), 15. Jenthe Verstraete (1).

Dikkebus, 07/07, 83 km, 107 dlnrs. : 1. Kay De Bruyckere, 3. Wout Remmerie (13), 5. Simon Van Elslander (11), 6. Tjorven Vercruysse (10), 10. Milan Kuypers (6), 12. Matteo Vereecke (4), 13. Koen Lannoo (3), 14. Joran Luyssen (2).

Viggo Van Neste.
Viggo Van Neste. © Roland Desmet VDB

Tussenstand :

1. Viggo Van Neste (95), 2. Xander Scheldeman (87), 3. Viktor Vandenberghe (85), 4. Victor Vaneeckhoutte (77), 5. Henri Naessens (49), 6. Robbe Marchand (42), 7. Brent Deltombe (39), 8. Dimi Van Pamel (39), 9. Axel Vandamme (38), 10. Siebe Bauwens (36), 11. Wout Hemeryck (30), 12. Arne Desimpelaere (28), 13. Miguel Desmet (28), 14. Miel Tienpont (27), 15. Laurens Plancke (25), 16. Senne Cleenewerck (24), 17. Gaëtan Hellebuyck (24), 18. Arthur Clauw (24), 19. Matthé De Leyn (23), 20. Gaëtan Warnier (23), 21. Jenthe Verstraete (21), 22. Tibe Craeynest (20), 23. Mauro Adyns (19), 24. Arnaud Jaecques (19), 25. Milan Donie (17), 26. Robbe Dewilde (16), 27. Gauthier Servranckx (16), 28. Thor Debaene (13), 29. Milan Vantomme (12), 30. Storm Berton (12), 31. Milan Vermeulen (12), 32. Lowie Degryse (11), 33. Luka Cools (9), 34. Yoran Maertens (8), 35. Rune Meyhui (7), 36. Tibo Vancompernolle (7), 37. Milan Bral (7), 38. Yaro Vancoillie (6), 39. Floris Dejaegher (6), 40. Kenji Coenen (5), 41. Mart Declercq (5), 42. Lomme Van Den Meerssche (5), 43. Miel Dekien (5), 44. Casper Vermeersch (5), 45. Kobe Douterlugne (5), 46. Henri Vervenne (4), 47. Tristan Trybou (4), 48. Milan Verschaeve (4), 49. Sean Leicher (3), 50. Arend Vermeersch (3), 51. Thibo Vanuxem (3), 52. Siebe Mortelé (2), 53. Yaro Vancoillie (2), 54. Charles Rottey (2), 55. Xander Carlu (1), 56. Tuur Hancke (1)

DAMES JUNIORES

BK ploegentijdrijden, Borlo, 04/07 : 1. Doltcini-Corlyp-Waasland Security met Julie Hendrickx en Lani Wittevrongel (30), 4. Gaverzicht-Be Okay met Anna Bruneel, Marie Vaneeckhoutte, Amalia Dewaele en Luca Vierstraete (24), 7. KDM Pack CT met Emke De Keyser, Pauline De Wulf en Alana Polfliet (18).

Dikkebus, 60 km, 50 dlnrs. : 1. Marith Vanhove (15), 2. Febe Jooris (14), 4. Julie Hendrickx (12).


© vdb

Tussenstand :

1. Lani Wittevrongel (60), 2. Julie Hendrickx (58), 3. Marith Vanhove (45), 4. Pauline De Wulf (19), 5. Emke De Keyser (18), Alana Polfliet (18), 7. Febe Jooris (15), 8. Ruth Decuypere (3), Jasmira Nobus (3).

DAMES NIEUWELINGEN

BK ploegentijdrijden, Borlo, 04/07 : 1. Doltcini-Corlyp-Waasland Security met Julie Hendrickx en Lani Wittevrongel (30), 4. Gaverzicht-Be Okay met Anna Bruneel, Marie Vaneeckhoutte, Amalia Dewaele en Luca Vierstraete (24), 7. KDM Pack CT met Emke De Keyser, Pauline De Wulf en Alana Polfliet (18).

Dikkebus, 60 km, 45 dlnrs. : 1. Nikki Souren, 7. Merel Vandevelde (9), 8. Laerke Expeels (8), 12. Amalia Dewaele (4), 15. Ella Maes (1).


Luca Vierstraete.
Luca Vierstraete. © GINO COGHE Foto Coghe

Tussenstand :

1. Luca Vierstraete (51), 2. Amalia Dewaele (43), 3. Anna Bruneel (42), 4. Laerke Expeels (25), 5. Marie Vaneeckhoutte (24), 6. Ilken Seynave (14), 7. Michelle Dheedene (12), Nanoi Van Wettere (12), 9. Chelsey Saintobyn (9), Merel Vandevelde (9), 11. Ella Maes (7), 12. Femke Van Baelen (1).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.