Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Redactie KW

Woensdag werd in Roeselare de Provinciale Veldloop van MOEV gehouden.

Hieronder vind je alle resultaten.

Reeks 1 miniemen A Meisjes

1 Schollaert Shanaya Esther KABL A

2 Debouver Alison OLVW NA

3 Van Hecke Lore BRON A

4 Vercruysse Olivia SLOB NA

5 Vancoillie Lore MSLE A

6 Provost Sterre OLVV A

7 Saint Germain Amélie MAKO NA

8 Lezeure Laura MSLE NA

9 Spaey Liselot OLVV A

10 Nuytten Renée LOVV NA

11 Malcorps Marie SPWE NA

12 Decleir Florence MAKO NA

13 Lema Yaelle SJBN A

14 Neerinck Heleen DBKO NA

15 Versavel Vera DBKO NA

16 Beernaert Manon SIRE A

17 Inghelbrecht Pauline SIRE A

18 Borence Margaux SLOB A

19 Declercq Sien LOVV A

20 Lips Rhune SAME NA

21 De Baecke Flore BRDS A

22 Van der Stede Julie MSLE NA

23 Dogadchina Daria GSCP NA

24 Vantwembeke Marit DBKO A

25 De Craemer Elle SLHD A

26 Gysens Astrid DBKO NA

27 Adriaens Maud SLOB A

28 Claeys Elodie SIRE NA

29 Dosquet Luna COZW NA

30 Christiaens Norah DBKO NA

31 Verschuere Marit SPWE NA

32 Podlewska Oliwia COZW NA

33 Despiere Deborah PMIZ A

34 Van Den Eynde Liesbeth SLOB A

35 Vermeulen Zita DBKO A

36 Douchi Elena ZOKR NA

37 Gheysens Zita PMIZ NA

38 Cosaert Josefien COZW NA

39 De Rammelaere Gitte BRON NA

40 Dieleman Caitlin TANT NA

41 Brünner van snick Robyn SPWE NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 2 miniemen B Meisjes

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Minnebo Lotte KTBR A

2 Mol Renée SPWE A

3 Le Blanc Lania ZOKR NA

4 Vanfrachem Sequaia SAOO NA

5 Lansen Saartje SADI A

6 Creupelandt Ine SPWE A

7 Lepee Celeste KAVE NA

8 Coopman Lisa SAME NA

9 Stagier Joke IHKA A

10 Cruycke Laura MSLE NA

11 Vanwalleghem Lotte GSCP NA

12 Gheysens Zoë DBKO NA

13 Vierstraete Luca MSLE NA

14 De Clercq Elise SPWE NA

15 Mattelin Zita MAKO NA

16 Valcke Stine PMIZ NA

17 Hoogewijs Ellen PMIZ NA

18 Lannoo Jennifer COZW NA

19 De Pestel Lily MSLE NA

20 Vanderheere Ella PMIZ NA

21 Nesirkoyeva Jordana PMIZ NA

22 Cloet Delphine MAKO NA

Reeks 3 miniemen A Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Renders Willem SFXB A

2 Peeters Ephraim DBKO NA

3 Cauwels Elouan SIRE A

4 Vanwijnsberghe Tenzin DBKO NA

5 Samain Floris COZW A

6 Nys Jannes SPNH A

7 Debecker Thibaut OLVV A

8 Pollet Levi GSCH NA

9 Loosvelt Matis COZW A

10 Gnimassou Julien SASK A

11 Vantieghem Viktor COZW NA

12 Van Daele Joren BRON A

13 Clarysse Maxime SLOB NA

14 Dejonckheere Remi OLVA A

15 Lagrou Jonas KSRO A

16 Helsmoortel Dario MAKO A

17 Ketels Stef PMIZ NA

18 Deleersnyder Remy COZW NA

19 Van Steenkiste Thomas BRON NA

20 Malfait Louis SAME A

21 Willaert Victor SIRE NA

22 VandenBussche Louan SLOB NA

23 Coulier Rune MAKO NA

24 Marthé Thibo VTIR A

25 Lignel Maurice VMSR NA

26 Vandermeersch Batist PMIZ NA

27 Debuck Victor PTIK NA

28 Hendrickx Reinout SLOB NA

29 Cosman Arthur BRON NA

30 Verbeke Dré VMSR NA

31 Vandendriessche Warre PMIZ NA

32 Proot Reinhart KSRO NA

33 Marreel Zidane COZW NA

34 Cattry Nathan PMIZ NA

35 D’Heygere Niels COZW NA

36 Benoot Daan SIRE NA

37 Volckaert Matthijs MAKO NA

38 Vandewalle Mauro VTIR NA

39 Lammertyn Tiebe PMIZ NA

40 Denys Artuur PMIZ NA

41 Abbasi Mishamandani Elias BRON NA

42 Vancoillie Senna PMIZ NA

43 Decorte Stan TANT NA

44 Deruyck Thijs PMIZ NA

45 Gruwez Arthur BRON NA

46 Haerinck Jaron PMIZ A

47 Hoste Niels PMIZ NA

48 Soen Milan PMIZ NA

49 Christiaens Kobe GSCH NA

50 Watteny Lennert KSRO NA

51 Dumolein Milan TANT NA

52 Claerhout Thomas GSCH NA

53 Van Overtvelt Stan SLOB NA

54 Vanderbeke Phoenix MAKO NA

55 Vandenbroucke Luwe VMSR NA

56 Vandebuerie Jasper KSRO NA

57 Vandenbulcke Lander VMSR NA

58 Ghesquière Bavo MSLE NA

59 Howie Mathis MAKO NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 4 miniemen B Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Barigand Santiago SFXB A

2 Ares Wannes SPWE A

3 Walcarius Gauthier LOVV A

4 Ahmadi Alishah PMIZ NA

5 Opbrouck Jona COZW A

6 Spriet Alex VTIR A

7 Laenens Tiemen SAOO A

8 Peeters Beniyam DBKO NA

9 Verstraete Robbe VTIR NA

10 Deceuninck Wout SAME NA

11 Lebrun Luca SAME NA

12 Ghekiere Lowie SIRE NA

13 Meirlevede Matisse KSRO NA

14 de Meulenaere Runar PMIZ NA

15 Soubry Kobe MSLE NA

16 Adriaensen Thomas OLVO A

17 Ghesquière Mattis DBKO NA

18 Verstraete Brent PTIK A

19 Vancanneyt Gust SJWE A

20 Vanoutryve Obi PMIZ NA

21 Franco Ward SFXB NA

22 Christiaens Jakob DBKO NA

23 Vanhuyse Hannes PTIK NA

24 Dewaele Niels PMIZ NA

25 Cappon Staf SAME NA

26 Spaens Basiel VMSR NA

27 Bossu Milo VMSR NA

28 Meeuws Xander SIRE NA

29 Willaert Arthur SIRE NA

30 Vercaemst Mathis COZW NA

31 Lienard Dorian MAKO NA

32 Ogunade Adeyinka BRON NA

33 Lambrecht Thomas PMIZ A

34 Noori Sakhidad VTIR NA

35 Werkbrouck Otto TANT NA

36 Lavens Jesse COZW NA

37 Claerbout Jonas PMIZ NA

38 Pylyser Henri MAKO NA

39 Vandenbroeke Dré PMIZ NA

40 De Meuleneire Haico MAKO NA

41 Dewulf Dilano MAKO NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 5 cadetten A Meisjes

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Neuville Josephine SJCP A

2 Defoort Jolien SPNK NA

3 Beernaert Emilie SADI NA

4 Cottenie Emma LSSP NA

5 Deleersnyder Lise COZW NA

6 Van der Mast Mara LSSP NA

7 Depraetere Ellen LSSP NA

8 Dejonckere Eline GSCK NA

9 De Belder Thaïs KAVE NA

10 Vandenbussche Lotte VILO NA

11 Carmans Ellice ACP2 NA

12 Pascal Laura SIRE NA

13 Verkinder Faith LSSP NA

14 Vandenbussche Mila GSCH NA

15 Debrabandere Mina LSSP NA

16 De Smet Saar SPWE NA

17 Feys Cara MAKO NA

18 Cottenier Lotte ZOKR NA

19 Scherpereel Esther SPWE NA

20 De Hondt Flore VILO A

21 Baillieu Luna OLVB A

22 Denys Birthe VMSR NA

23 Janssens Sofie OLVA NA

24 Coussement Marie COZW NA

25 Vandewalle Jasmien PCIZ NA

26 Giraldo Summer TANT NA

27 Huysentruyt Louise GSCK NA

28 Akdim Iman ACP2 NA

29 Coopman Kiana TANT NA

30 Lambert Kiara TANT NA

31 Volckaert Eline MAKO NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 6 cadetten B Meisjes

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Van Tieghem Stien OLVA A

2 Polfliet Alana PCIZ NA

3 Christiaens Axelle DBKO A

4 Feys Malaika KTBR NA

5 Depoortere Juliette LOVV NA

6 Dutry Lotte ACP2 NA

7 Braekevelt Noor SIRE A

8 Vanherpe Yoni COZW NA

9 Naessens Gaille ACP2 NA

10 De Clercq Leonie SPWE NA

11 Van den Eynde Rachelle SLOB A

12 Turpyn Jill DBKO NA

13 De Neve Auke LSSP NA

14 Lepee Noa OLVV NA

15 Santens Lotte KSRO A

16 Caemelbeke Arwen LSSP NA

17 Becu Zyta SIRE A

18 Buls Marthe SPWE NA

19 Le Jeune Tiany KTBR NA

20 De Prest Elena SASK A

21 Denolf Ruth MAKO NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 7 cadetten A Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Dewulf Maarten VTIR A

2 Van Eenoo Balder SIRE A

3 Verschuere Gauthier GSCG NA

4 Willems Charles SJKN A

5 Lema Jesse SJBN A

6 Baelde Ibe LSSP A

7 Vanhoutteghem Mories DBKO A

8 Herrewyn Ruben SADI A

9 Deleu Heiki KAIE A

10 Buyse Jarne VTIW NA

11 Loncke Wannes COZW NA

12 Vanfrachem Presley OLVO NA

13 Deroo Kobe SIRE A

14 De Belder Thian KAVE NA

15 Demoen Niels MAKO NA

16 Leman Seppe PCIZ NA

17 Debaere Rien COZW NA

18 Viaene Lukas GSCH NA

19 Dewitte Maarten VMSR NA

20 Verschuere Rune SPWE NA

21 De Clercq Artuur PTIK A

22 Labarque Tobias TANT NA

23 George Griffin TANT NA

24 Vervenne Henri PTIK NA

25 Masureel Wannes PTIK NA

26 Rommens Mathis GSCH NA

27 Neyrinck Mare TANT NA

28 Van Maele Tom SPWE NA

29 Dejaeghere Kenji TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 8 cadetten B Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Logier Wout SADI A

2 Gelaude Thijs SIRE A

3 Gevaert Tristan SIRE A

4 Vandenbussche Kobe VILO NA

5 Simoens Victor SIRE A

6 Mol Daan LUCA A

7 Pollet Mats GSCH NA

8 De Ridder Aloys LSSP NA

9 Malcorps Arthur SPWE NA

10 Van Biervliet Cis KAVE A

11 Debouver Dustin VTIW NA

12 Masselus Max SASK A

13 Catry Théo COZW NA

14 Speeleveld Cédric COZW A

15 Vervaeke Julien COZW NA

16 Wastijn Jérôme COZW NA

17 Wouters Jeroen SPNK NA

18 Buyck Yari SAME NA

19 Abel Elias SASK A

20 Spaey Pieter OLVV A

21 Catteeuw Louis VMSR NA

22 Vereecken Arne VILO NA

23 Ibrahima Traore PTIK NA

24 Focke Ewout TANT NA

25 Debacker Remy DBKO NA

26 Parmentier Stijn COZW NA

27 Despiegelaere Tomas PTIK A

28 Beernaert Kieran PTIK NA

29 Demuynk Sebba TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 9 scholieren A Meisjes

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 D’haene Emma SPNK A

2 Van Maele Amber SFXB A

3 Ryckier Amber OLVB A

4 Breye Rune DBKO A

5 D’Haene Yara LSSP NA

6 Deheegher Marte OLVV A

7 Speeleveld Laura LOVV A

8 Beernaert Julie VTID NA

9 Snauwaert Julie DBKO NA

10 Vandewalle Margot PCIZ NA

11 Ghesquiere Flore LSSP NA

12 Declerck Emeline MAKO NA

13 Ostyn Heike PCIZ NA

14 Hallaert Jette MAKO A

15 Vanslembrouck Jade MAKO NA

16 Coulier Emma SLHD NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 10 scholieren B Meisjes

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Deleu Femke KAIE A

2 Bulcke Nel OLVV NA

3 Deconinck Axelle LSSP NA

4 Himpens Justine LSSP NA

5 Talpaert Pauline OLVV NA

6 Vroman Leonie PCIZ NA

7 Ysenbaert Elena LSSP NA

8 Zutterman Miek PCIZ NA

9 Chombaere Lana TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 12 leerkrachten Dames

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Vandeputte Valentine GSCK NA

2 Meire Joke SASK A

3 Decaesteker Marijke MAKO A

4 Vandamme Tess SJBN NA

5 Berteloot Astrid MSLE NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 13 scholieren A Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Louagie Wout SLOB A

2 Sanders Mathieu SIRE A

3 Claeys Ward LSSP NA

4 Becu Jasper KTBR A

5 Evens Emile OLVB A

6 Rosseel Bjarni KTBR NA

7 Decuypere Bert SIRE NA

8 De Poortere Ryan VILO NA

9 Kabongo Jérémie GSCH NA

10 Stragier Vic TANT NA

11 Labbeeuw Tijs TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 14 scholieren B Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Dubad Abdullah ACP2 A

2 De Ridder Mattéo VILO NA

3 Cottenier Matthias ACP2 NA

4 Van Gassen Henri VTID A

5 Van Den Bogaerde Nicolas DBKO NA

6 Potvliege Glenn MBBR A

7 Detollenaere Maarten GSCK NA

8 Lombaert Ruben VTIR NA

9 Desmet Robbe LSSP NA

10 Thapa Samyog SLHD NA

11 Minne Jasper TANT NA

12 Dumortier Milan TANT NA

13 Valko Volodymyr TANT NA

14 Gyselinck Joran TANT NA

15 Duivejonck Ties TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 15 junioren Jongens

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 Bailliever Lohran VTIR A

2 Lamhamdihammouri Khalid SLHD NA

3 Lezthiza Admir VTIR NA

4 Sarr Mouhamed TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Reeks 16 leerkrachten Heren

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

1 De Zutter Paul SASK A

2 Boterberg Jan MAKO NA

3 Lowagie Tim PMIZ NA

4 Vankersschaever Klaas TANT NA

5 Degryse Robby TANT NA

Resultaten MOEV Provinciale Veldloop Roeselare

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.