Na een gezapige training op zaterdagochtend 13 mei trokken de jongens van Yves Van Borm naar Berchem Sport, voor de return van de algemene kampioenswedstrijd. Na het 1-2 verlies in de heenmatch speelden de beide kampioenen nu 1-1 gelijk.
Wederzijdse halve kansen volgden elkaar op, gastgoalie Bram Paepe diende enkele keren gevat tussenbeide te komen. Toch was het Tjendo De Cuyper die na 24 minuten de score opende. Op minuut 64 egaliseerde Jelle Van Kruyssen. De gasten kwamen nog het dichtst bij een tweede doelpunt doch nu hield goalie Fréderic Ledent zijn netten verder ongeschonden. We geven het mee voor wat het waard is en Knokke ligt er absoluut niet van wakker: K Berchem Sport is algemeen kampioen in tweede amateurklasse.
Overigens werden op zaterdag 13 mei de nieuwe spelers van Royal Knokke FC voorgesteld. We herkennen staande van links naar rechts: voorzitter Vincent Van Honsebrouck, Stijn Ampe, Neil Dildick, Cor Gilles, Yentl Neuvroen, Nils Pierre, ondervoorzitter Kristof Leliaert en PR-man Erik Hollé. Zittend van links naar rechts: Sven De Rechter, Justin Verlinden, Jannes Vermeulen, Jaric Buysse en Jesse Mputu.
(JPV)