Eindstand KW-cup badminton na Masters in Damme

© Davy Coghe
Redactie KW

De KW-masters vormden de 14de en laatste manche in de KW-cup badminton. Dit regelmatigheidscriterium in samenwerking met deze krant kende volgende eindlaureaten.

U9 Jongens: 1. Sybren Tack (Torhout BC). Meisjes: 1. Sari Devos (Bavikhoofse BC). U11A Jongens: 1. Tomas De Vyt (Oostendse BC). Meisjes: 1. Louise Bogaert (IZBA). U11B Jongens: 1. Tomas Tilleman(BC Sportif). Meisjes: 1. Ziva Vandekerckhove (Bavikhoofse BC). U13A Jongens: 1. Thomas Mabbe (Waregem BC). Meisjes: 1. Tiany Vanspeybrouck (DZ99 BC). U13B Jongens: 1. Xander Geldhof (IZBA). Meisjes: 1.Dieuwke Blauwet (BC Sportif vzw). U15A Jongens: 1. Louis Debels (DZ99 BC). Meisjes: 1. Axelle Vanden Broucke (DZ99 BC). U15B Jongens 1. Senne Goeminne (Westhoek Badminton). Meisjes: 1. Aurélie Standaert (BC Tielt). U19A jongens: 1. Bob Eeckhout (Bavikhoofse BC). Meisjes: 1. Sofie Deschepper (BC Tielt). U19B Jongens: 1. Gillian Tavernier (BC Sportif). Meisjes: 1. Elise Naessens (Bavikhoofse BC).

Hieronder vind je ook de volledige top drie

U9 Jongens: 1. Tack Sybren (Torhout BC) 142 – 2. Van Der Kelen Tibe (De Oostendse Badmintonclub) 74 – 3. Vandekerckhove Zhavi (Bavikhoofse BC) 60 Meisjes: 1. Devos Sari (Bavikhoofse BC) 117 – 2. Hoorelbeke Katelyn (De Oostendse Badmintonclub) 93- 3. Supply Bente (BC Sportif vzw) 71

U11A Jongens: 1. De Vyt Tomas (De Oostendse Badmintonclub) 67- 2. Lannoo Pepijn (Bavikhoofse BC) 66 – 3. Van Bouwel Robin (De Oostendse Badmintonclub) 57 Meisjes: 1. Bogaert Louise (Izegemse BC) 86 – 2. Bruyneel Neela (DZ99 BC) 75 en Eeckeloo Yara (BC Sportif vzw) 60

U 11B Jongens: 1. Tilleman Tomas (BC Sportif vzw) 93 – 2. Vroman Beau (Bavikhoofse BC) 71 – 3. Omey Julien (Bavikhoofse BC) 48 Meisjes: 1. Vandekerckhove Ziva (Bavikhoofse BC) 117 – 2. Blanckaert Anaïs (De Valkaart BC) 48 – 3. Vermeiren Jolien (DZ99 BC) 16

U13 A Jongens: 1. Mabbe Thomas (Waregem BC) 218 – 2. De Bleeckere Kobe (Izegemse BC) 177 – 3. Bostoen Aaron (Izegemse BC) 140 Meisjes: 1. Vanspeybrouck Tiany (DZ99 BC) 286 – 2. Libersens Fee (De Valkaart BC) 252 – 3. Libersens Femke (De Valkaart BC) 154

U13B Jongens: 1. Geldhof Xander (Izegemse BC) 139 – 2. Vanluchene Simon (DZ99 BC) 119 – 3. Decavel Thor (Bavikhoofse BC) 105 Meisjes: 1.Blauwet Dieuwke (BC Sportif vzw) 70 – 2. Eeckeloo Axana (BC Sportif vzw) 63 – 3. Houzet Kato (Bavikhoofse BC) 52

U15A Jongens: 1. Debels Louis (DZ99 BC) 316 – 2. Cras Milan (Waregem BC) 247 – 3. Lamote Joran (Damme BC) 225 Meisjes: 1. Vanden Broucke Axelle (DZ99 BC) 252 – 2. Desmet Marit (Bavikhoofse BC) 185 – 3. Vanden Broucke Anouk (DZ99 BC) 179

U15B Jongens 1. Goeminne Senne (Westhoek Badminton) 126 – 2. Logghe Rune (BC Sportif vzw) 90 – 3. Meulemeester Yentl (BC Sportif vzw) 48 Meisjes: 1 Standaert Aurélie (BC Tielt) 57 – 2. Danneels Lore (DZ99 BC) 36 – 3. Tuyvaerts Margot (BC Sportif vzw) 33

U19A jongens: 1. Eeckhout Bob (Bavikhoofse BC) 169 – 2. Hantson Jochen (Bavikhoofse BC) 150 – 3. Lu Nicholas (Waregem BC) 139 Meisjes: 1. Deschepper Sofie (BC Tielt) 220 – 2. Deschepper Joke (BC Tielt) 126 – 3. Colpaert Flore (DZ99 BC) 125

U19B Jongens: 1. Tavernier Gillian (BC Sportif vzw) 52 – 2. Douchy Noah (Gullegem BC) 46 – 3. Soete Kasper (Torhout BC) 44 Meisjes: 1. Naessens Elise (Bavikhoofse BC) 44 – 2. Dumortier Anouk (Leiebadminton BC) 28 – 3. Pot Synja (Bavikhoofse BC) 20

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.