Tussenstand KW-cup badminton na manche in Eernegem

Met de wedstrijd in Eernegem was de KW-cup badminton aan de vierde manche toe. Op zaterdag 24 november strijkt het circuit neer in Oostrozebeke.

Stand KW-cup na het toernooi van Eernegem.

U9 Jongens: 1.Lannoo Floris (BAVIKHOOFSE BC) 22 – 2. Kimpe Kiany (BC SPORTIF VZW) 8.

U9 Meisjes: 1. Bleyaert Faye (DE OOSTENDSE BADMINTONCLUB) 8 – 2. Claeys Romy (DE OOSTENDSE BADMINTONCLUB) 6.

U11A Jongens: 1. Tack Sybren (TORHOUT BC) 29 – 2. Omey Julien (BAVIKHOOFSE BC) 26 en Lannoo Pepijn (BAVIKHOOFSE BC) 26.

U11A Meisjes: 1. De Vent Yasmina (KONINKLIJKE BRUGSE BC) – 2. 39 Devos Sari (BAVIKHOOFSE BC) 26.

U11B Jongens: 1.Vandeghinste Brecht (KONINKLIJKE BRUGSE BC) 22 – 2. Van Der Kelen Tibe (DE OOSTENDSE BADMINTONCLUB) 20 – 3. Landré Robin (DZ99 BC) 12 en Van Belle Joppe (KONINKLIJKE BRUGSE BC) 12.

U11B Meisjes: 1. Hoorelbeke Katelyn (DE OOSTENDSE BADMINTONCLUB) 46 – 2. Supply Bente (BC SPORTIF VZW) 40 – 3. Dutoit Elise (BAVIKHOOFSE BC) 20.

U13A Jongens: 1. Omey Loïc (BAVIKHOOFSE BC) 48 – 2. Dhont Aaron (BAVIKHOOFSE BC) 42 – 3. Devos Bartel (BAVIKHOOFSE BC) 36.

U13A Meisjes: 1.Vanhulle Noëmi (GITSE BC) 90 – 2. Delarue Zhao (IZEGEMSE BC) 74 – 3. Degezelle Dieke (LEIEBADMINTON BC) 52.

U13B Jongens: 1. Tilleman Tomas (BC SPORTIF VZW) 26 – 2. De Roo Aaron (DZ99 BC) 18 – 3. Van Laere Otto (BC TIELT) 14 en Goossens Roel (DZ99 BC) 14.

U13B Mesjes: 1. Eeckeloo Axana (BC SPORTIF VZW) 36 – 2. Vandekerckhove Ziva (BAVIKHOOFSE BC) 24 – 3. Eeckeloo Yara (BC SPORTIF VZW) 18.

U15A Jongens: 1. Supply Tiebe (BC SPORTIF VZW) 76 – 2. Vandewiele Yoran (DZ99 BC) 66 – 3. Meulemeester Yentl (BC SPORTIF VZW) 19.

U15A Meisjes: 1. Vanspeybrouck Tiany (DZ99 BC) 68 – 2. Libersens Fee (DE VALKAART BC) 64 – 3. Desmet Marit (BAVIKHOOFSE BC) 38.

U15B Jongens: 1. Logghe Rune (BC SPORTIF VZW) 38- 2. Dierickx Tiebe (BC SPORTIF VZW) 36 – 3. Schaltin Janus (BC SPORTIF VZW) 18.

U15B Meisjes: 1. Danneels Lore (DZ99 BC) 24 – 2. Standaert Aurélie (BC TIELT) 8 – 3. Houzet Kato (BAVIKHOOFSE BC) 6 en Castro Camille (WESTHOEK BADMINTON) 6.

U19A Jongens: 1. Lu Nicholas (WAREGEM BC) 72 – 2. Soete Kasper (TORHOUT BC) 38 – 3. Degraeve Livien (TORHOUT BC) 36.

U19A Meisjes: 1. Vanden Broucke Axelle (DZ99 BC) 48 – 2. Vanalme Kayleigh (WAREGEM BC) 34 – 3. Terryn Lotte (WAREGEM BC) 32 en Vanden Broucke Anouk (DZ99 BC) 32.

U19B Jongens: 1. Goeminne Senne (WESTHOEK BADMINTON) 26 – 2. Verhelst Ruben (WAREGEM BC) 24 – 3. Vangeluwe Sam (BC SPORTIF VZW) 10.

U19B Meisjes: 1. Destailleur Scrolan (WESTHOEK BADMINTON) 22- 2. Naessens Elise (BAVIKHOOFSE BC) 16 – 3. Willems Loeka (BARLOKE) 4.

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.