Scholieren leveren strijd op provinciale SVS-finales volleybal in Zwevezele

Redactie KW

De Vrije Middelbare School Roeselare stootte in liefst 5 van de 6 provinciale finales van de SVS-volleybalcompetitie in het secundair onderwijs door.

In Zwevezele kregen de miniemen jongens die titel in de schoot geworpen door een gebrek aan tegenstander, maar om in sporthal De Zwaluw in Zwevezele ook op het veld een beker te behalen, moesten de talrijk opgekomen VMSR-supporters tot de laatste wedstrijd wachten. Eerder moesten de miniemen en cadetten meisjes tegen titelverdedigsters Lyceum Ieper en College Ieper duidelijk de duimen leggen.

In tegenstelling tot hun collega’s scholieren jongens, die zich pas na een heroïsche strijd tegen Sint-Rembert Torhout gewonnen gaven. Uiteindelijk was VMSR dan wel met de cadetten jongens aan het feest, al moet gezegd dat tegenstander Sint-Lodewijkscollege Brugge met daarbij liefst 5 meisjes aantrad.

Sint-Rembert Torhout opende de bekerviering, want bij de scholieren meisjes liet het De Bron Tielt geen schijn van kans en daarmee werden alle titels verlengd bij de meisjes.

Op naar Aalst

De West-Vlaamse kampioenen mogen zich op 2 mei 2018 opmaken voor de Vlaamse halve finales en finales in Aalst. Daarnaast kwalificeerde VMS Roeselare zich al eerder zowel bij de jongens als de meisjes als de Vlaamse vertegenwoordiger op de ISF-kampioenschappen in het Tjechische Brno van 2 tot 10 juni 2018.

De uitslagen

Cadetten jongens: Sint-Lodewijkscollege Brugge – Vrije Middelbare School Roeselare: 0-3 (16-25, 15-25, 14-25).

Scholieren jongens: Sint-Rembert Torhout – Vrije Middelbare School Roeselare: 3-2 (25-15, 18-25, 25-23, 24-26, 15-11).

Miniemen meisjes: Vrije Middelbare School Roeselare – Lyceum Ieper: 0-3 (10-25, 9-25, 16-25).

Cadetten meisjes: Vrije Middelbare School Roeselare – College Ieper: 0-3 (19-25, 18-25, 23-25).

Scholieren meisjes: De Bron Tielt – Sint-Rembert Torhout: 0-3 (13-25, 11-25, 18-25).

Vrije Middelbare School Roeselare (miniemen jongens) met Robbe Ponseele, Xander Wyckstandt, Maxime Vinckier, Manon Desmet, Maaite Vanpoucke, Laura Capelle en Sien Vanhecke.
Vrije Middelbare School Roeselare (miniemen jongens) met Robbe Ponseele, Xander Wyckstandt, Maxime Vinckier, Manon Desmet, Maaite Vanpoucke, Laura Capelle en Sien Vanhecke.© GF

Sint-Lodewijkscollege Brugge (cadetten jongens) met Wout Van Hulle, Marie Libbrecht, Cato Naeyaert, Febe Slabbinck, Jarne Del'Haye, Wout Vanhee, Elise Derynck, Loïs Verriest en coach Steven Verbanck.
Sint-Lodewijkscollege Brugge (cadetten jongens) met Wout Van Hulle, Marie Libbrecht, Cato Naeyaert, Febe Slabbinck, Jarne Del’Haye, Wout Vanhee, Elise Derynck, Loïs Verriest en coach Steven Verbanck.© GF

Vrije Middelbare School Roeselare (cadetten jongens) met Pepijn Vanhecke, Gregoire Moerkerke, Robbe Ponseele, Xander Wyckstandt, Maxime Vinckier, Mattijs Verhoyen, Niels Muylaert Coene, Andries Vuylsteke, Simen Lessens, Jasmine Verhamme, coach Chris Vermeersch en directeur Willy Phlypo.
Vrije Middelbare School Roeselare (cadetten jongens) met Pepijn Vanhecke, Gregoire Moerkerke, Robbe Ponseele, Xander Wyckstandt, Maxime Vinckier, Mattijs Verhoyen, Niels Muylaert Coene, Andries Vuylsteke, Simen Lessens, Jasmine Verhamme, coach Chris Vermeersch en directeur Willy Phlypo.© GF

Sint-Rembert Torhout (scholieren jongens) met Jarne Andries, Victor Debruyne, Dieuwer Degrande, Ruben Dubois, Illias Duplacie, Lukas Hoornaert, Tibo Sintobin, Seppe Vandaele, Seppe Vandepoele, Thibault Vinckier en coach Bram Cafmeyer.
Sint-Rembert Torhout (scholieren jongens) met Jarne Andries, Victor Debruyne, Dieuwer Degrande, Ruben Dubois, Illias Duplacie, Lukas Hoornaert, Tibo Sintobin, Seppe Vandaele, Seppe Vandepoele, Thibault Vinckier en coach Bram Cafmeyer.© GF

Lyceum Ieper (miniemen meisjes) met Maïté Barbez, Josephine Deponthiere, Marit Planquette, Noor Debouck, Jolien Pyck, Bo Debruyne, Annabeth Verhulst, Merel Igodt, Anouk Bonte, Jade Debaene, Bertukan Wyckaert en coach Els Logie.
Lyceum Ieper (miniemen meisjes) met Maïté Barbez, Josephine Deponthiere, Marit Planquette, Noor Debouck, Jolien Pyck, Bo Debruyne, Annabeth Verhulst, Merel Igodt, Anouk Bonte, Jade Debaene, Bertukan Wyckaert en coach Els Logie.© GF

Vrije Middelbare School Roeselare (miniemen meisjes) met Laura Capelle, Maaite Vanpoucke, Manon Desmet, Julie D'Hondt, Jolien Bayliss, Sien Vanhecke, Jutte Verhaeghe, Juline Winne, Michelle Cuyle, coach Laura Verhoyen, afgevaardigde Ann Renier en directeur Willy Phlypo.
Vrije Middelbare School Roeselare (miniemen meisjes) met Laura Capelle, Maaite Vanpoucke, Manon Desmet, Julie D’Hondt, Jolien Bayliss, Sien Vanhecke, Jutte Verhaeghe, Juline Winne, Michelle Cuyle, coach Laura Verhoyen, afgevaardigde Ann Renier en directeur Willy Phlypo.© GF

Vrije Middelbare School Roeselare (cadetten meisjes) met Laura Cappelle, Sien Vanheecke, naida Beernaert, Laurien Thevelein, Boo Courtens, Laura Verkindere, Jasmine Verhamme, Marie Vanhaelewijn, coach Laura Verhoyen en directeur Willy Phlypo.
Vrije Middelbare School Roeselare (cadetten meisjes) met Laura Cappelle, Sien Vanheecke, naida Beernaert, Laurien Thevelein, Boo Courtens, Laura Verkindere, Jasmine Verhamme, Marie Vanhaelewijn, coach Laura Verhoyen en directeur Willy Phlypo.© GF

College Ieper (cadetten meisjes) met Marthe Opsommer, Antje Masschaele , Venus Vanneste, Elise Deponthiere, Lotte Desloovere, Indra Caulier, Trude Debouck en coach Els Logie.
College Ieper (cadetten meisjes) met Marthe Opsommer, Antje Masschaele , Venus Vanneste, Elise Deponthiere, Lotte Desloovere, Indra Caulier, Trude Debouck en coach Els Logie.© GF

Sint-Rembert Torhout (scholieren meisjes) met Britte Broucke, Ybbe Decan, Flore Devos, Kaatje Masschaele, Sebe Verhelst, Marie Vervaet, Hanne Vandewalle, Janne Beuselinck en coach Paul Vanthournout.
Sint-Rembert Torhout (scholieren meisjes) met Britte Broucke, Ybbe Decan, Flore Devos, Kaatje Masschaele, Sebe Verhelst, Marie Vervaet, Hanne Vandewalle, Janne Beuselinck en coach Paul Vanthournout.© GF

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.