Wie leidt er in WestSprint? (week 3)

© VDB
Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners en wielrensters uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Meulebeke, 16/03, 115 km, 117 dlnrs. : 1. Benjamin Verraes, 8. Briek Beuselinck (8).

Ichtegem, 17/03, 123 km, 100 dlnrs. : 1. John Ross Clauw, 8. Jaron Wydooghe (8).

Lokeren, emc, 17/03, 169 km, 172 dlnrs. : 1. Alexander Richardson, 19. Louis Blouwe (5), 25. Thomas Vansteelandt (5), 28. Arne Verfaillie (5).

Dottenijs, IC, 16/03, 131 km, 163 dlnrs. : 1. Jens Reynders, 2. Wesley Vercamst (28), 10. Vito Braet (12), 18. Lothar Verhulst (5).

Tussenstand:

1. Vito Braet (40), 2. Wesley Vercamst (34), 3. Shayne Pruvoost (22), 4. Cériel Desal (11), 5. Jens Vanoverberghe (10), 6. Louis Blouwe (10), 7. Thomas Vansteelandt (10), 8. Lothar Verhulst (8), 9. Briek Beuselinck (8), 10. Jaron Wydooghe (8), 11. Robbe Debuyck (5), 12. Arne Verfaillie (5), 13. Loran Cassaert (4).

JUNIORES

Nokere, 1.1., 16/03, 117 km, 150 dlnrs. : 1. Alex Haines, 4. Alex Vandenbulcke (37), 18. Benoît claus (7), 27. Calvin Verbeeck (7).

Kachtem, 17/03, 78 km, 98 dlnrs. : 1. Warre Vangheluwe (15), 2. Robin Orins (14), 10. Kenneth Verstegen (6), 13. Matthew Deborggraeve (3), 14. Michiel Nuytten (2), 15. Seppe Debosschere (1).

Tussenstand:

1. Alex Vandenbulcke (37), 2. Warre Vangheluwe (22), 3. Robin Orins (21), 4. Kenneth Verstegen (17), 5. Calvin Verbeeck (14), 6. Arne Buffel (13), 7. Ruben Lefevre (10), 8. Matthew Deborggraeve (8), 9. Ramses Debruyne (7), 10. Mathias Vandenborre (7), 11. Benoît Claus (7), 12. Sander Dekien (5), 13. Korneel Decaestecker (3), 14. Michiel Nuytten (2), 15. Seppe Debosschere (1).

NIEUWELINGEN

Ichtegem, 16/03, 49 km, 101 dlnrs. : 1. Alec Segaert (15), 2. Jelle Harteel (14), 5. Maxime Vinckier (11), 6. Lars De Beul (10), 7. Nicholas Goossens (9),10. Wout Remmerie (6), 11. Thieben Wandels (5), 15. Milan Vandamme (1).

Tussenstand :

1. Michiel Lambrecht (45), 2. Alec Segaert (30), 3. Lars De Beul (28), 4. Maxim Vinckier (25), 5. Wout Remmerie (16), 6. Jelle Harteel (14), 7. Nicholas Goossens (9), 8. Jean-Louis Malfait (8), 9. Koen Lannoo (8), 10. William Denys (7), 11. Maxim Delrue (6), 12. Thieben Wandels (5), 13. Luca Worm (3), 14. Jens Vancauwenberghe (3), 15. Jasper Dekien (2), 16. Milan Vandamme (1)

DAMES JUNIORES

Tussenstand :

1. Lotte Popelier (16), 2. Kato Vandoorne (13), 3. Leontine Farazijn (6), 4. Kyenta Vanwalleghem (4), 5. Marie Carrette (3).

DAMES NIEUWELINGEN

Tussenstand :

1. Emke De Keyser (18), 2. Mairth Vanhove (15), 3. Malaika Feys (12), 4. Ooike Breye (11), 5. Lani Wittevrongel (9), 6. Marie Vaneeckhoutte (4), 7. Margot Rottiers (3), 8. Estée Fierens (2).

Wie leidt er in WestSprint? (week 3)

Wie leidt er in WestSprint? (week 3)
© VDB

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.