Het grote transferoverzicht: derde provinciale

Ook in de provinciale reeksen beginnen de clubs straks aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Wij brengen nu al een overzicht van de in- en uitgaande transfers per reeks en per club in derde provinciale.

De kapitein van Club Roeselare, Peter Yde, kiest voor KVC Ardooie in derde provinciale C. © VDB

Derde provinciale A

K. Brielen Sport

Trainer: Jeroen Depinois.

IN: Arthur Boeve, Dylan Anne (?), Tjörven Broutin (Nieuwkerke), Enzo Callewaert en Ruben Couchez (beiden Langemark-Poelkapelle), Nordin Gouwy, Thibaut Nuytten en Ian Robesyn (allen Poperinge), Niels Grimonprez (Zonnebeke), Isi Lemahieu (Elverdinge), Seppe Laurens, Arne Masschelein, Simon Rubrecht en Stan Meire (allen Boezinge), Axel Notredame (Vlamertinge), Thomas Scheldeman (Rekkem), Lesley Thorrez (Passendale).

UIT: Gilles Vandebussche, Henk Delva en Kobe Menu (allen gestopt), Thibaut Cloet (Vleteren).

KRC De Panne

Trainer: Chris Plaisier.

IN: Nordin Coppenolle, Arnauld Kalisa Mulisa, Felix Ricardo de Oliveira, Jarich Tyvaert, Jens Dewulf, Alexandre Protin en Sébastien Schrefheere (allen Adinkerke), Jeremy Carrein (Keiem), Jan Kesteloot, Bert Verdonck en Frederic Zaremba (allen Veurne), Gertjan Catrysse (Steenbrugge), Tim Schelfhout (Westende), Yorick Spinneweyn (Coxyde), Yannis Navarro (May-sur-Orne, Fra.).

UIT: Steve Eyland, Sven Eyland en Nicolas Desmedt (allen Nieuwpoort), Marc Lomba (Snaaskerke), Kevin Dehaerne (Gistel).

Sparta Dikkebus

Trainer: Diego Valcke.

IN: Brecht Druart (Nieuwkerke), Christian D’hont en Mathias Leysen (beiden Reningelst), Viktor Fiey (Poperinge), Wouter Vandenabeele (Passendale), Kevin Coulleit (Houthem), Yacine Guessoum (vrij).

UIT: Sander Butaye (Langemark-Poelkapelle), Kenneth Bruneel (Zillebeke), Gillian Bottecchia (Voormezele), Dempsey Desegher (gestopt), Corenthin Huvelie (Goddewaersvelde), Valentin Dumont (?).

KV Patronaat Gits

Trainer: Ringo Taillieu.

IN: Lennert Vermeulen, Simon Staelens, Osiris Brouckaert en Mathieu Vancollie (allen De Ruiter), Ward Vandaele (Oostnieuwkerke), Mathias Mestdagh, Anthony Buysse en David Vermeulen (allen Aartrijke), Cedric Pattyn (Emelgem-Kachtem), Chiron Potie (Westrozebeke), Siebe Decruw (Ardooie).

UIT: Gilles Bryon (Zeveren), Mahoney Deckmyn (Lendelede), Detlef en Vital Deceuninck (beiden Ardooie), Mauris D’Halewin (Heule), Simen Depicker (Emelgem-Kachtem).

Blue Star Geluveld

Trainer: Gerdy Saelens.

IN: Wouter Dehuysser (Houthem), Matijs Callemein (Zonnebeke), Dimitri De Saedeleer (Geluwe), Brecht Merveillie (Beselare).

UIT: Michael Llopis Iborra (Herseautoise), Jelle Forrez (gestopt), Moussa Koné Karamoko (?).

NSVD Handzame

Trainer: Dominik Rosseel.

IN: Jelle Verstraete en Yannick Desmadryl (beiden Ichtegem), Thomas Speecke en Jens Verhelst (beiden Koekelare), Nejim Melki (Lovendegem), Manu Vandemoortele (Diksmuide), Kjell Boedt (KM Torhout), Jason Swanckaert (Zarren), Lorenz Puype (Gistel).

UIT: Thomas Riem en Sebastiaan Pauwels (beiden Lichtervelde), Laurens Volckaert en Glenn Beernaert (beiden Ichtegem), Davy Timperman (SK Torhout), Jo Debruyne (Jonkershove).

KFC Eendracht Hooglede

Trainer: Wesley Samyn.

IN: Gill Vandevelde (Zonnebeke), Antoine Temmerman (Oostnieuwkerke), Ken Herman (KM Torhout), Emiel Debruyne (SK Torhout), Toshiyuki Soete (Tielt), Jens Janssens en Niels Vantorre (beiden Rumbeke).

UIT: Kevin Ramoudt en Ruben De Taey (beiden Dosko Beveren B), Vincent Kerckhof en Karel Vantieghem (beiden gestopt), Boaz Verduyn (?).

KWS Houthulst

Trainer: Donny Vanderper.

IN: Cedric Goigne (Reningelst), Mike Vanoutryve (Keiem), Niels Lannoo (Diksmuide).

UIT: Olivier Vanlerberghe, Kenzy Lefever en Glen De Coninck (allen Jonkershove), Davy Cappelle (Dosko Beveren A), Simon Vanpeteghem (Voormezele).

Royal Jespo Komen-Waasten

Trainer: Thierry Clatot.

IN: Jeremy Rickett, Dimitri Tavernier, Antoine Colnot, Louis Lambin, Mathias Theve en Maxence Vandenwildenberg (allen Houthem), Lionel Djuma (Wevelgem B), Laurent Vanhaverbeke en Cederic Dieryck (beiden Nieuwkerke), Nolan Chuin en Remy Destroies (beiden Comines, Fra.), Frederic Blin (Reningelst), Felix Macquet (Moeskroen), Albert Massouke Embola (Quevilly, Fra.), Jordan Lalesnel (Ploegsteert), Cedric Villarino, Leonard Labiau en Hakid Arffak (allen vrij).

OUT: Tommy Knockaert (Ploegsteert), Jacques Wade (Beselare), Axel Djema en Bastien Becarren (beiden Hollebeke), Azedine Maallam (Velaines), Mohammed Ouarrais (?).

Merkem Sport

Trainer: Kevin Vanthourenhout.

IN: Glenn Devlieghere (Ichtegem), Niels Vanneste (Langemark-Poelkapelle), Joachim De Grave (Koekelare).

UIT: Bert Cailliau (Diksmuide), Ruben De Keyser en Ben Desender (beiden gestopt).

SV Moorslede

Trainer: Pedro Kynds.

IN: Yari Dessein (Wevelgem), Jari Delbaere (Ledegem), Simon Ghekiere (Dadizele), Nicolas Devloo (Ardooie), Ismaila Samba (De Ruiter), Aaron Coene (Lendelede).

UIT: Jason Decouttere (gestopt), Matthias Corneillie (Dadizele).

US Ploegsteert-Bizet

Trainer: Ludovic Sieuw.

IN: Tommy Knockaert (Komen-Waasten), Sebastien Parez en Jean-Baptiste Ramon (beiden Houthem), Franck Ruffe en Diego Roma (beiden Templeuve).

UIT: Jordan Lalesnel (Komen-Waasten), Paul Hillewaere (Zillebeke), Tony Da Costa (Elverdinge).

TSC Proven

Trainer: Fries Desomer.

IN: Alex Coudeville (Elverdinge), Kenny Lenoir (Voormezele), Bastiaan Dejaegher en Lucas Pacco (beiden Westhoek), Louis Coevoet (Hazebrouck, Fra.), Karsten Soodts (Oostende), Arthur D’hondt (Poperinge).

UIT: Klaas Prinsie (Elverdinge), Thomas Deroo (Zarren).

KSV Veurne A

Trainer: Alain Pincket.

IN: Beau Depinois en Alessandro Desmet (beiden Alveringem), Nicolas Neuville en Frederik Bonaventure (beiden Adinkerke), Nils Sarrazyn (Boezinge), Stijn Goossens (Diksmuide), Bradley Geryl (Westende), Glenn Ameloot (Wingene), Simon Decroos, Ward Deruytter, Bert Geeraert en Jarne Carpentier (allen eigen jeugd).

UIT: Jan Kesteloot (De Panne), Koen Samyn (Zerkegem).

SK Westrozebeke

Trainer: Lieven Verkindere.

IN: Mathias De Keyser (Gullegem), Steve Mollij (Rumbeke), Jeroen Vandenbussche (Oostnieuwkerke).

UIT: Tim Declercq (Ingooigem), Mathias Decancq (Staden), Dieter Scheirlinck (gestopt), Chiron Potie (?).

SC Zonnebeke

Trainer: Nico Vandecaveye.

IN: Tom Hillewaere (WS Lauwe), Piet Logie (Nieuwkerke), Laurens Degryse (Geluwe), Jelle Colson (Reningelst), Bent Deleye (SCT Menen).

UIT: Gilles Vandevelde (Hooglede), Matijs Callemein (Geluveld).

Derde provinciale B

Daring Brugge

Trainer: Preben Verbandt.

IN: Aaron Deruddere (Ardooie), Glenn Van Dessel (Koekelare), Kobe Vande Weghe, Dario Van Cauwenbergh en Issami Temsamani (allen Wingene), Lorenzo Potvliege en Niek Potvliege (beiden Jong Male), Branco De Mey en Raphael Van Capellen (beiden Steenbrugge), Simon Bourgeois (Ruiselede), Thijs Moreeuw (Loppem).

UIT: Joeri Dedulle (SK Torhout), Marvin Bio (Sint-Joris), Maxim De Graeve (Lombardsijde), Nils De Graeve en Thijs Desoete (beiden gestopt), Brecht De Bois en Matthias Lagrou (beiden Eendracht Brugge).

Eendracht De Haan

Trainer: Kris Brackx.

IN: Danny Bekaert (Merendree), Koen Ernest, Stef De Lauw en Mike Thuyn (allen Zandvoorde), Joren Durand (Oostende), Laurens Deloof en Dries Dewit (beiden Coxyde), Dwight Tomme (Lombardsijde), Shane Willeput (Oudenburg), Mick Ameloot (Sint-Kruis).

UIT: Jason Bruyneel (Westende), Cedric Bulcke (Lichtervelde), Nils Devos (Dudzele), Ruben Gevaert (Wenduine), Maxim Lambert (Blankenberge), Joachim Vandycke (Club Roeselare), Niek Decraecke en Jens Gadeyne (beiden gestopt).

KVC Ichtegem

Trainer: Jens Constant.

IN: Bert Vandendriessche, Dempsey De Wandel en Woody De Wandel (allen Diksmuide), Tom Bruyneel en Simon Vanroose (beiden Kortemark), Robby Slabbinck, Gianni Vandeputte en Thorsen Lasat (allen Koekelare), Glenn Beernaert en Laurens Volckaert (beiden Handzame), Tom Verhoegstraete en Bjarne Derycke (beiden vrij).

UIT: Jelle Verstraete (Handzame), Glenn Devlieghere (Merkem).

Sporting Keiem

Trainer: Rik De Pelsmaeker.

IN: Bart Clercx (Kortemark), Timothy Craeye en David Baert (beiden Oostduinkerke), Pirmin Verhelst, Keoma Serpieters, Davy Masscheleyn en Kevin Delaunois (allen Adinkerke), Aaron Steenkiste (eigen jeugd).

UIT: Mike Vanoutryve (Houthulst), Bjorn Beauprez (Jonkershove), Sven Lagrange (Zedelgem), Shane Declercq, Jérémy Carrein en Jeffy Demeyere (allen Nieuwpoort), Roeland Vandeputte (Koekelare), Aboubacar Sidibe (?).

VV Koekelare

Trainer: Peter Van Quathem.

IN: Vincent Bataille, Arne Vandewaetere en Kjell Hardy (allen Diksmuide), Bjorn Degrieck en Vital Deschrijver (beiden Westende), Gilles Balcaen (Pittem), Shane Deprince (Veldegem), Nick Dumarey (Kortemark), Roeland Vandeputte (Keiem), Lars Courtens (vrij).

UIT: Torsen Lasat, Gianni Vandeputte en Robby Slabbinck (allen Ichtegem), Sven Deprince (Nieuwpoort), Kris Vanhee (Westende), Diony Decoussemaker (Bulskamp), Ibo Sibiet (Snaaskerke), Joachim De Grave (Merkem), Thomas Speecke en Jens Verhelst (beiden Handzame), Glenn Van Dessel (Daring Brugge), Tijs Beernaert (gestopt).

KFC Lissewege

Trainer: Jenko Borrizee.

IN: Dieter Devinck, Tim Swimberge en Andy Depaep (allen Dudzele), Olivier Balcaen (Pittem), Hristo Nuyttens (Oostrozebeke), Baye Gueye (Bredene), Bart Massez (Westende), Dylan Callebout (Steenbrugge), Ruben De Blieck en Michael Trancez (beiden Loppem), Alex Depoorter (Heist), Aaron Pycavet (Blankenberge), Jason Vandecasteele (Zandvoorde).

UIT: Ruben Vyncke (Oedelem), Björn Bossuyt (Sint-Kruis), Kenny Meyers (Sint-Joris), Pieter Devriendt (Wenduine), Gino Moyaert, Aaron Ofori en Stijn Deloffer (allen gestopt), Jordi Goegebeur (?), Dave Roosebrouck (?), Jonas Defruyt (Maria-Aalter), Stefano Danese (Heist).

SV Loppem

Trainer: Birgen Baes.

IN: Mathieu Lamaire en Wolfgang Claeys (beiden Varsenare), Elias Louagie en Louis Maertens (beiden Zedelgem), Ferre Dedecker en Hendrik De Winne (beiden KM Torhout), Louis Willems (Jong Male), Kevin Boghmans (Gistel), Kenneth Castelein (Emelgem-Kachtem), Jason De Swarte (Beernem), Bert Hoste (Daring Brugge), Kenneth Speeckaert (Balgerhoeke).

UIT: Ivo Baert (Zedelgem), Emiel De Clerck (Aartrijke), Cederic De Guffroy (?), Jerome Weyts (?), Wouter Daper en Robben De Ruyter (beiden Oedelem), Ruben De Blieck (Lissewege), Yael De Cuyper (Sint-Joris), Aleksandar Janevski (Gistel), Ward Timmerman (Jabbeke), Ides Van Hove (?), Bert Verdonck (?), Cas Verburgh (?), Leander Lootens en Guillaume Berckmans (beiden gestopt).

Jong Male VV

Trainer: Martin Monbaliu.

IN: Gauthier Lefever en Aaron Timmerman (beiden Ursel), Quinten Lescrauwaet (Oostkamp), Arne Maertens (Westkapelle), Matthias Van Kerschaver (Moerkerke).

UIT: Lukas De Clerck (Sint-Kruis), Lorenzo Potvliege en Nick Potvliege (beiden Daring Brugge).

KFC Moerkerke

Trainer: Petro De Graeve.

IN: Jeroen Dhaens (Donk), Baggio Dhondt (Adegem), Quincy Van Nieuwenhuyse en Bryan Wyme (beiden Sint-Kruis), Giles Smets (Damme), Preben Tavernier (Heist), Maxim Slabbinck (Knokke).

UIT: Maxim Tijtgat (Beernem), Matthias Van Kerschaver (Jong Male), Jens De Smet (Middelburg, Ned.), Steve Bogaert (Steenbrugge), Sam Bracke (Gistel).

KSV Nieuwpoort

Trainer: Marc Dawyndt.

IN: Dwayne Lapere (Aartrijke), Jeffry Demeyere en Shane Declercq (beiden Keiem), Kenny Neudt, Xavier Vandamme en Matthieu Vandeputte (allen Adinkerke), Nick Deschacht (Diksmuide), Lars Van Ast (vrij), Mattias Meersch, Tobias Deblauwe, Ward Vandendriessche en Xander Persoone (allen Coxyde), Yoshi Rondelez, Robin Boone en Tom Hatse (allen Oostduinkerke), Steve Eyland, Sven Eyland en Nicolas Desmedt (allen De Panne), Sven Deprince (Koekelare), Sylvain Attangana (Staden), Tim De Bakker (Veurne).

UIT: /.

KDC Ruddervoorde

Trainer: Claude Desimpelaere.

IN: Gianni Vancoillie, Thibault Vansteelandt en Midas Devooght (allen Zedelgem), Midas Lemenu, Bruno Vandenberghe en Gilles Beauprez (allen KM Torhout), Jonas Maene (Jabbeke), Kenny Clyncke (Steenbrugge).

UIT: Frederik Cordie (gestopt).

Dosko Sint-Kruis

Trainer: Ronny Houben.

IN: Björn Bossuyt (Lissewege), Lukas De Clerck (Jong Male), Robby Vermeersch (Zandvoorde), Donat Gashi (Wenduine).

UIT: Steven Querter en Nick Van Assche (beiden gestopt).

KSK Snaaskerke

Trainer: Wim Crabeels.

IN: Ayrton Declerck (Oudenburg), Ibo Sibiet (Koekelare), Nino Fiers, Fabio Laleman en Mathieu Lootens (allen Gistel), Alessio Billiet en Dane Pauwaert (beiden Oostende), Sammy Tanghe (vrij), Marc Lomba (Veurne).

UIT: Jurian Soete (Westende), Davy Dumarey (Zerkegem), Bjorn Derycke, Lode Jonckheere, Steve Vereecke en Bart Vandenbussche (allen gestopt).

KSK Steenbrugge A

Trainer: Sven Boelens.

IN: Jente Marmenout (Heist), Odinaka Okwor en Yenia Selanovich (beiden Damme), Steve Bogaert (Moerkerke), Besnik Peci (Zeveren), Miguel Libbrecht, Olivier Sergeant en Wout De Fruyt (allen Ursel), Fili Koita (Veldegem).

UIT: Shannon Eeckhout (Beernem), Dino Van Hauwaert (Veldegem), Bilal Badjie (Deinze), Jasper Anckaert (gestopt).

Davo Westende

Trainer: Dennis Vandenhouweele.

IN: Keith Adams (vrij), Jayson Bruyneel (De Haan), Glen Daems, Kenneth Tallieu en Matthew Tallieu (allen Adinkerke), Jurrian Desoete (Snaaskerke), Timothy Houthoofd (Zandvoorde), Kris Vanhee (Koekelare).

UIT: Jonas Bouche en Nicholas Lootens (beiden Zandvoorde), Besart Canaj (Damme), Kevin David en Thomas Van Broeck (beiden gestopt), Björn Degrieck en Vital De Schryver (beiden Koekelare), Tibeau Denamur (Spermalie-Middelkerke), Bradley Geryl (Veurne), Bart Massez (Lissewege), Mats Sarrazyn en Jonas Vanherck (beiden Lombardsijde), Tim Schelfhout (De Panne), Joris Van Broeck (Gistel), Dries Vandekerckhove (Diksmuide).

Union Zandvoorde

Trainer: Christof Ingelbrecht.

IN: Jonas Bouche en Nicolas Lootens (beiden Westende), Jonathan Vandenauweele (Gistel), Bjorn Dupon en Lieven Gevaert (beiden vrij), Moshin Abbas en Jurgen Vileyn (beiden Bredene), Dwight De Groote (Eernegem).

UIT: Ebrima Camara (Gistel), Kenny Van Belle en Angelo De Smit (beiden Aartrijke), Jason Vandecasteele (Lissewege), Koen Ernest en Mike Thuyn (beiden De Haan), Stef De Lauw en Sammy Coucke (beiden Zerkegem), Ebrima Camara, Nico Vancauwenberghe en Shawn Pottié (allen Westende).

Derde provinciale C

KFC Aarsele

Trainer: Tom Ovaere.

IN: Cédric Van Der Plaetsen (Jong Vijve), Sam Demets, Jeroen Dupont en Ruben Buyse (allen Avelgem), Jason Lebon (Bissegem), Siem Lapauw (Anzegem), Dennis Debrabandre (Ingelmunster), Jorginho Verstraete (Dentergem).

UIT: Yannick Lamont (Kanegem), Arno Blancke (Machelen), Bart De Pratere (Bissegem), Bram Lobbens (Ruiselede).

KVC Ardooie

Trainer: Luc Vanbrabandt.

IN: Kevin Caytan, Kenneth Vanfleteren, Simon Vanthuyne en Peter Yde (allen Club Roeselare), Boris Debaes (Oostnieuwkerke), Detlev en Vital Deceuninck (beiden Gits), Oscar Vancoillie (Rumbeke), Jannes Vervisch, Mohammed Chebli en Gianni Santy (allen vrij).

UIT: Siebe Decruw (Gits), Arne Deruddere (Daring Brugge), Nicolas Devloo (Moorslede), Davy Ducatteeuw (Dosko Beveren A), Sam Vandenborre (De Ruiter), Wouter Vanhullebusch (Hertsberge), Sander De Deygere (Club Roeselare), Pieter Cappelle, Robrecht De Deygere en Niels Vanacker (allen gestopt).

KVK Avelgem

Trainer: Bruno Vanterwyngen.

IN: Sebastien Janart en Maarten Balcaen (beiden Heestert), Thomas Vauterin, Julien Dhaene,Viktor Ouvrein, Gilles Cossement en Robbe Naert (allen Otegem), Matthijs Heyde (Moen), Jonas Couvent en Sam Ghyselinck (beiden Beveren-Leie), Laurent Debraine (Maarkedal), Simon De Rore, Arne De Meulemeester en Robbrecht Delrue (allen Anzegem), Thijs Degraeve en Nicolas Balcaen (beiden Kluisbergen).

UIT: Sam Demets, Jeroen Dupont en Ruben Buyse (allen Aarsele), Philippe Buysens (Kwaremont), Remi Keromest (Warcoing), Charles Vanhaesebroucke en Mathieu Baguet (beiden FC Kluisbergen), Arne Goemaere (?), Corrado Longlez (?), Rachid Barah (?), Thomas Desmet (?), Amaury Bruneel (?), Simon Coppé (Tielt), David Pignatiello en Stan Holvoet (beiden Zwevegem), Lowie Feys (Heestert).

KV Dosko Beveren A

Trainer: Dany Couvreur.

IN: Jordy Vandewalle (Gistel), Thibault Tanghe (Lichtervelde), Sven Lugghe (Oostnieuwkerke), Davy Ducatteeuw (Ardooie), Davy Cappelle (Houthulst).

UIT: Oleksandr Marukhin (Pittem), Wouter Cottignies (Ledegem A).

KRC Bissegem

Trainer: Nils Clarysse.

IN: Bart De Pratere (Aarsele), Nicolas Deman (Club Roeselare), Gianni Desloovere (Rumbeke), Jonas Hanson, Arnaud Stragier en Bjarne Vanderstraeten (allen Wevelgem A), Laurent Herreman (Meulebeke), Diaz Ramon, Michael Labarque en Roy Labarque (allen Ledegem), Roel Masschelein (RC Lauwe).

UIT: Pieter-Jan Baekelant (gestopt), Karim Bdirina (SCT Menen), Soufiane Boussaid (Beveren-Leie), Sil De Groote (?), Michael Naert (?), Yousef Gedy (?), Diego Holvoet en Kjell Thuylie (beiden Heule), Jason Lebon (Aarsele), Abdelhakim Ouassou, Inal Oumarov en Bjarne Vancoillie (allen WS Lauwe), Kevin Putman en Jari Vermaut (beiden SV Kortrijk).

KWS Desselgem

Trainer: Steven D’Hoop.

IN: Pablo Muyllaert en Branco Devos (beiden Wielsbeke), Simon Steelant (Ingooigem).

UIT: Sander Delmotte (Petegem-aan-de-Schelde), Stijn Prat (gestopt).

VV Emelgem-Kachtem

Trainer: Eddy Verbeeck.

IN: Kenneth Toebaert (Heule), Robin Depicker (Beveren-Leie), Kevin Depontieu (SV Kortrijk), Jaron Robbe (Izegem), Sam Maes (Pittem), Giani Bouchaert (Geluwe), Simen Depicker (Gits), Ahmed Kasmi (RC Waregem), Lukas Terryn (Harelbeke), Gianluigi Plyson en Jens Soenens (beiden Ingelmunster).

UIT: Jan-Willem Heggermont (Lendelede), Simon Heggermont, Glenn Vanluchene en Niels Vanluchene (allen Oostrozebeke), Gilles Gryson (Kuurne), Cedric Pattyn (Gits).

Hulste Sportief

Trainer: Jorn Christiaens.

IN: Michael Bleuzé (vrij), Nicolas De Craemer (Oostrozebeke), Kevin Nuyttens en Aaron Vlieghe (beiden Heule).

UIT: Pieter-Jan De Backere (Beveren-Leie), Rachid Farih (Otegem), Laurens Desmet en Emile Vervaeke (beiden Stasegem).

Dosko Kanegem

Trainer: Tommy Carreel.

IN: Olivier Cuvelier (Kuurne), Brecht Bruneel (Anzegem), Jorgen Geerolf, Maarten Vermote en Maxim Vervisch (allen Pittem), Aaron Borms en Jan Desoet (beiden Tielt), Yannick Lamont (Aarsele), Davy Crommen (Watervliet), Andy ‘t Kindt (Bellem), Jelle Van de Maele (vrij).

UIT: Alexander Peel en Tim Vincke (beiden Sint-Joris), Thomas Lanckriet (Lichtervelde), Jordih Demaegdt (Beveren-Leie), Geoffrey Duyck (Otegem).

KSV Kortrijk

Trainer: Davy Vercruysse.

IN: Brent Schouttetens (Zwevegem), Thijs Knockaert (Boezinge), Kevin Putman, Yousef Gedy en Jari Vermaut (allen Bissegem), Robbe Janart (Wevelgem), Thibeau Herreman (Otegem), Birger Vanneste, Ibe Vanneste en Laurens Vanden Bulcke (allen WS Lauwe), Thomas Leman (Pittem), Jordy Bruneel (RC Lauwe), Youssef Machkour (Heestert), Kaleb Hundura (De Ruiter), Emile Clarysse, Walid Berrehail, Arthur Van Mol en Victor Guillaume (allen Gullegem).

UIT: Vincent Depaepe en Willem Verhaeghe (beiden Anzegem), Jensey Vancauwenberghe (Heestert), Mehdi Verlinde en Lorithano Verlinde (beiden Wevelgem A), Kevin Depontieu (Emelgem-Kachtem), Badreddine Ouazat (Dottignies), Gilles Herreman (Stasegem), Yannic Herreman, Sibren Gysels, Nicholas Vermeersch en Kenneth Waelkens (allen gestopt).

KFC Lendelede Sport

Trainer: Cedric Renard.

IN: Mahoney Deckmyn (Gits), Dries Follet (Diksmuide), Jan-Willem Heggermont (Emelgem-Kachtem), Michiel Vanbesien (Winkel Sport), Sybren Baert (Izegem), Yentl Tanghe (Kortemark), Milan Ravau (Beselare), Jordi Corneillie (Moorslede), Bryan Desmet (Heule).

UIT: Thomas Sintobin (gestopt), Angelo Soenens, Gauthier Pauwels en Mathias Michielsens (allen Pittem).

KFC Lichtervelde

Trainer: Marino Gruyaert.

IN: Thomas Riem en Sebastiaan Pauwels (beiden Handzame), Cédric Bulcke (De Haan), Yannick Haesaert (Veldegem), Thomas Lanckriet (Kanegem), Jannes Samyn (Oostkamp), Mauren Vandenbroucke (Wingene), Jens Van Maele (Damme), Victor Verhaeghe (Ingelmunster), Tom Mortier (Aartrijke), Dieter Piers (Zomergem), Iben Uittenhove (KM Torhout).

UIT: Pieter Ameye, Wouter Ameye en Davy Vens (allen Veldegem), Yoren De Prêtre en Yarne De Prêtre (beiden Club Roeselare), Thibault Tanghe (Beveren), Dries Staelens, Gregory Gysel en Valentijn Deleu (allen gestopt).

RFC Luingnois

Trainer: Steve Dugardein.

IN: Alexandre Lefevre (Estaimbourg), Jelili Salama en Antoine Graulich (beiden Moen), James Herssens (Beselare), Maxime Dely (Leers, Fra.).

UIT: Julien Casier en Kilian Benchadi (beiden Wervik A), Quentin Samain, Nicolas Leblond en Corentin Vroman (allen Moen), Jeremy Loin (?), Jeremy Geldof (?).

KSV Moorsele

Trainer: Kevin Vandecasteele.

IN: Sam Vandoorn (Bellegem), Jason Leuridant (Geluwe), Laurenzo Mauceri (Wevelgem A).

UIT: /.

KSC Oostrozebeke

Trainer: Kris Vandevijvere.

IN: Nessim Bacha (Jong Vijve), Brenthon Dujardin (Oostnieuwkerke), Simon Heggermont, Glenn en Niels Vanluchene (allen Emelgem-Kachtem), Nzelo Hoste (Ardooie), Lennert Nachtergaele (Olsene), Yarne Van Bos (RC Waregem), Cedric Van Den Heede (Jong Zulte), Aeneas Vanhove (Meulebeke).

UIT: Kevin Bekaert, Jens Debel en Kenneth Vandemaele (allen gestopt), Hristo Nuytens (Lissewege).

KSV Pittem

Trainer: Eric Verstraete.

IN: Thibault Baele (Tielt), Hektor Mazzlomay, Toon Callens en Lander Vanderbeke (allen Meulebeke), Gauthier Danneels (Deerlijk), Lewis Sarrazijn (De Ruiter), Mathias Michielsens, Angelo Soenens en Gauthier Pauwels (allen Lendelede), Jordy Vens (Lichtervelde), Steven Halain (Maria-Aalter), Jakke Vyncke en Gianni Defour (beiden Wingene), Oleksandr Marukhin (Dosko Beveren A), Ward Debaene (vrij).

UIT: Gilles Balcaen (Koekelare), Olivier Balcaen (Lissewege), Daan Debeuf en Louis Mulier (beiden Tielt), Jorgen Geerolf, Maarten Vermote en Maxim Vervisch (allen Kanegem), Sam Maes (Emelgem-Kachtem), Ruben Scheldeman (Moorslede), Thomas Leman (SV Kortrijk), Roel Seynaeve (gestopt).

KSKV Zwevezele B

Trainer: Christoph Vanderpoorten.

IN: Arne Dereere en Jurrie Vandekerckhove (beiden Zwevezele B), Jens Vandamme (Rumbeke).

UIT: Bart Callewaert, Bert Deketelaere, Jonas Strobbe, Aaron Vanbelle en Tim Vancoppenolle (allen gestopt).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.