Dinsdag 18 februari, 2020

Euromillions League

Wedstrijden speeldag 1
PloegenDatumScore
Gent - Roeselare16/10/20191 - 3
Aalst - VC Haasrode Leuven16/10/20193 - 0
Maaseik - Waremme16/10/20193 - 0
Achel - Maaseik19/10/2019
VC Haasrode Leuven - Gent19/10/2019
Roeselare - Aalst19/10/2019
Wedstrijden speeldag 2
PloegenDatumScore
Waremme - Menen20/10/2019
Wedstrijden speeldag 3
PloegenDatumScore
Maaseik - Roeselare26/10/20193 - 1
Aalst - Gent26/10/20193 - 0
Menen - VC Haasrode Leuven26/10/20192 - 3
Waremme - Achel27/10/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 4
PloegenDatumScore
Aalst - Maaseik02/11/20193 - 0
VC Haasrode Leuven - Achel02/11/20193 - 1
Gent - Waremme02/11/20193 - 0
Roeselare - Menen03/11/20193 - 1
Wedstrijden speeldag 5
PloegenDatumScore
Maaseik - Menen09/11/20193 - 0
Roeselare - VC Haasrode Leuven09/11/20193 - 0
Achel - Gent09/11/20193 - 0
Waremme - Aalst10/11/20190 - 3
Wedstrijden speeldag 6
PloegenDatumScore
Menen - Achel13/11/20190 - 3
Wedstrijden speeldag 7
PloegenDatumScore
VC Haasrode Leuven - Waremme16/11/20193 - 0
Menen - Aalst16/11/20190 - 3
Achel - Roeselare16/11/20190 - 3
Gent - Maaseik16/11/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 8
PloegenDatumScore
Aalst - Achel23/11/20193 - 0
Menen - Gent23/11/20193 - 2
Maaseik - VC Haasrode Leuven23/11/20193 - 1
Waremme - Roeselare24/11/20190 - 3
Wedstrijden speeldag 9
PloegenDatumScore
Achel - Menen07/12/20193 - 0
Roeselare - Gent07/12/20193 - 1
VC Haasrode Leuven - Aalst07/12/20190 - 3
Waremme - Maaseik08/12/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 10
PloegenDatumScore
Menen - Maaseik13/12/20190 - 3
VC Haasrode Leuven - Roeselare14/12/20193 - 0
Gent - Achel14/12/20193 - 0
Aalst - Waremme14/12/20193 - 1
Wedstrijden speeldag 11
PloegenDatumScore
Menen - Roeselare21/12/20192 - 3
Maaseik - Aalst21/12/20190 - 3
Achel - VC Haasrode Leuven21/12/20192 - 3
Waremme - Gent22/12/20191 - 3
Wedstrijden speeldag 12
PloegenDatumScore
Gent - Aalst17/01/20201 - 3
Achel - Waremme18/01/20203 - 0
VC Haasrode Leuven - Menen18/01/20200 - 3
Roeselare - Maaseik18/01/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 13
PloegenDatumScore
Maaseik - Achel25/01/20203 - 0
Aalst - Roeselare25/01/20200 - 3
Gent - VC Haasrode Leuven25/01/20203 - 0
Menen - Waremme25/01/20203 - 0
Wedstrijden speeldag 14
PloegenDatumScore
Maaseik - Gent01/02/20203 - 0
Roeselare - Achel01/02/20203 - 0
Aalst - Menen01/02/20203 - 0
Waremme - VC Haasrode Leuven02/02/20203 - 1
Wedstrijden speeldag 15
PloegenDatumScore
Roeselare - Waremme05/02/20203 - 0
Gent - Menen08/02/20200 - 3
VC Haasrode Leuven - Maaseik08/02/20202 - 3
Achel - Aalst08/02/20201 - 3
Er zijn geen wedstrijden beschikbaar
Rangschikking
PloegMWVGWSVSP
Aalst1312136636
Roeselare13112341132
Maaseik13103301529
Achel1358192516
VC Haasrode Leuven1358192914
Gent1349182813
Menen1349172913
Waremme131127373
M - Aantal gespeelde matchen | W - Winst | V - Verlies | GWS - Gewonnen sets | VS - Verloren sets | P - Puntentotaal