De vestigingen van frituur All You Can Friet in Lendelede en Dadizele zijn niet langer open. De frituur in Rollegem-Kapelle blijft wel nog bestaan. “Het is misschien allemaal een beetje te snel gegaan.”
In 2019 kwam er in Rollegem-Kapelle bij Ledegem een eerste vestiging van All You Can Friet. Voor een vast bedrag kan je er zoveel frietjes eten als je maar wil. Een jaar later kwam er een tweede vestiging bij. All You Can Friet Lendelede opende de deuren aan de Rijksweg. In 2022 opende een derde vestiging. Op de plek waar vroeger café De Pompeschitter was, kwam er ook een frituur. Plannen voor een vierde frituur, werden uiteindelijk niet gerealiseerd.
Te snel
Inmiddels kondigde All You Can Friet via sociale media aan dat zowel de frituur in Lendelede als in Dadizele stopt. “Na veel mooie jaren delen we met gemengde gevoelens mee dat onze vestiging in Lendelede definitief de deuren sluit. Geen zorgen, jullie blijven meer dan welkom in onze vestiging in Ledegem”, aldus Brandon Debels, oprichter en zaakvoerder van All You Can Friet.
Hij zag hoe het de laatste twee jaar moeilijker werd om de frituren in Lendelede en Dadizele draaiende te houden. “De laatste twee jaar zijn de kosten erg gestegen. Onder andere de personeelskosten swingen de pan uit. De vestiging in Rollegem-Kapelle is privé-eigendom, maar in Lendelede en Dadizele zaten we vast aan bepaalde contracten waardoor het erg moeilijk leefbaar was.”
Brandon beseft nu dat allemaal misschien wat te snel is gegaan. “Er waren te snel plannen voor meerdere frituren, misschien moesten we eerst volop gefocust hebben op All You Can Friet Ledegem.”
Nieuwe uitbater voor Dadizele
Voor klanten die vroeger in Dadizele over de vloer kwamen, is er goed nieuws. “We nemen ook afscheid van onze frituur in Dadizele. Maar niet getreurd, de zaak is overgenomen en zal binnenkort opnieuw openen onder een nieuwe uitbater.”
Brandon sluit niet uit dat hij in de toekomst toch zelf nog nieuwe zaken zal openen. “Ik ben iemand die graag onderneemt, maar nu wil ik me vooral eerst toeleggen op de nog bestaande vestiging van All You Can Friet.”