Nieuweling Jasper Denorme uit Oostnieuwkerke mist seizoensstart

Jasper Denorme. © Eénfoto.be
Stijn Moerman

Zaterdag openen de nieuwelingen hun seizoen in Staden. Een wedstrijd waar Jasper Denorme uit Oostnieuwkerke enorm naar uitkeek. Maar de nieuweling van CT Luc Wallays-JRR moet echter verstek geven.

“Ik was een vijftal dagen uitgeteld met griep, waardoor ik conditioneel nog niet in orde ben”, opent Jasper, die op 2 maart zijn 16de verjaardag mag vieren. “Het is dus verstandiger om te passen voor het openingsweekend. Heel spijtig, want ik keek ernaar uit. Ik zal het nieuwe seizoen pas kunnen starten op 21 maart in Damme. Ik heb dus nog even tijd om mijn achterstand weg te werken.”

“Mijn ambitie in mijn tweede seizoen als nieuweling? Ik wil mijn koersen kunnen uitrijden in het peloton. Misschien zit er wel meer in, maar laat ons het stap per stap bekijken. Eind mei is er ook een koers in Oostnieuwkerke. Hopelijk verkeer ik tegen dan in topvorm om voor eigen volk met een mooie prestatie uit te pakken. Zeker als er zoveel supporters aanwezig zijn als vorig seizoen”, aldus de Oostnieuwkerkenaar, die ondertussen vijf jaar koerst. “Mijn neef Lukas Buijsse koerst en daarom wou ik het ook eens proberen. Ik heb al goede, slechte en pijnlijke momenten gekend, maar ik doe het nog altijd graag.”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise