Miniemen en aspiranten tonen hun kunnen in Moere

Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe
Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe
Redactie KW

Zondag vond de wielerwedstrijd Gistel-Moere plaats voor miniemen en aspiranten. Ontdek hier hoe de podia er uit zagen.


Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe

1/12

Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe

Bij de U13 jongens: 1. Kyano Cottignies, 2. Bas Vandenbulcke, 3. Brent Lippens.© Foto Coghe

2/12

Bij de U13 jongens: 1. Kyano Cottignies, 2. Bas Vandenbulcke, 3. Brent Lippens.© Foto Coghe

Bij de U12 jongens: 1. Mats De Ridders, 2. Tobias Flajs, 3. Liam Depoorter.© Foto Coghe

3/12

Bij de U12 jongens: 1. Mats De Ridders, 2. Tobias Flajs, 3. Liam Depoorter.© Foto Coghe

De U13 meisjes: 1. Cara Vande Moortel, 2. Kaylee Servranckx, 3. Stien Dequidt.© Foto Coghe

4/12

De U13 meisjes: 1. Cara Vande Moortel, 2. Kaylee Servranckx, 3. Stien Dequidt.© Foto Coghe

De U14 jongens: 1. Siebe Van Canneyt, 2. Mathis Bruynooghe, 3. Quentin Gore.© Foto Coghe

5/12

De U14 jongens: 1. Siebe Van Canneyt, 2. Mathis Bruynooghe, 3. Quentin Gore.© Foto Coghe

De U14 meisjes: 1. Zita Gheysens, 2. Hannah De Keyser.© Foto Coghe

6/12

De U14 meisjes: 1. Zita Gheysens, 2. Hannah De Keyser.© Foto Coghe

Bij de U8 : 1. Charles Verbeke, 2. Louis-Alexander De Mulder, 3. Damon Cassiman en 1. Demian Elyn.© Foto Coghe

7/12

Bij de U8 : 1. Charles Verbeke, 2. Louis-Alexander De Mulder, 3. Damon Cassiman en 1. Demian Elyn.© Foto Coghe

De U 9 meisjes: 1. Hanne Van Dijk, 2. De Pourcq, 3. Eline Saelens.© Foto Coghe

8/12

De U 9 meisjes: 1. Hanne Van Dijk, 2. De Pourcq, 3. Eline Saelens.© Foto Coghe

De U9 jongens: 1. Tibo Baele, 2. Mateo Vandamme, 3. Thybe Breemeersch.© Foto Coghe

9/12

De U9 jongens: 1. Tibo Baele, 2. Mateo Vandamme, 3. Thybe Breemeersch.© Foto Coghe

De U10 meisjes: 1. Margaux Soetaert, 2. Romy Deprince, 3. Lio Soutaer.© Foto Coghe

10/12

De U10 meisjes: 1. Margaux Soetaert, 2. Romy Deprince, 3. Lio Soutaer.© Foto Coghe

De U10 jongens: 1. Lucaz Raeymaekers, 2. Senna Claeys, 3. Tristan Geerrardyn.© Foto Coghe

11/12

De U10 jongens: 1. Lucaz Raeymaekers, 2. Senna Claeys, 3. Tristan Geerrardyn.© Foto Coghe

De U11 jongens: 1. Brent Biesbroeck, 2. Wannes Descan, 3. Boyan Vandenbroucke; bij de meisjes: 1.Valentina Vantomme.© Foto Coghe

12/12

De U11 jongens: 1. Brent Biesbroeck, 2. Wannes Descan, 3. Boyan Vandenbroucke; bij de meisjes: 1.Valentina Vantomme.© Foto Coghe

Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe
Bij de U12 meisjes: 1. Anna Meeusen, 2. Phebe Blieck, 3. Chesney Casteleyn.© Foto Coghe
Bij de U13 jongens: 1. Kyano Cottignies, 2. Bas Vandenbulcke, 3. Brent Lippens.© Foto Coghe
Bij de U13 jongens: 1. Kyano Cottignies, 2. Bas Vandenbulcke, 3. Brent Lippens.© Foto Coghe
Bij de U12 jongens: 1. Mats De Ridders, 2. Tobias Flajs, 3. Liam Depoorter.© Foto Coghe
Bij de U12 jongens: 1. Mats De Ridders, 2. Tobias Flajs, 3. Liam Depoorter.© Foto Coghe
De U13 meisjes: 1. Cara Vande Moortel, 2. Kaylee Servranckx, 3. Stien Dequidt.© Foto Coghe
De U13 meisjes: 1. Cara Vande Moortel, 2. Kaylee Servranckx, 3. Stien Dequidt.© Foto Coghe
De U14 jongens: 1. Siebe Van Canneyt, 2. Mathis Bruynooghe, 3. Quentin Gore.© Foto Coghe
De U14 jongens: 1. Siebe Van Canneyt, 2. Mathis Bruynooghe, 3. Quentin Gore.© Foto Coghe
De U14 meisjes: 1. Zita Gheysens, 2. Hannah De Keyser.© Foto Coghe
De U14 meisjes: 1. Zita Gheysens, 2. Hannah De Keyser.© Foto Coghe
Bij de U8 : 1. Charles Verbeke, 2. Louis-Alexander De Mulder, 3. Damon Cassiman en 1. Demian Elyn.© Foto Coghe
Bij de U8 : 1. Charles Verbeke, 2. Louis-Alexander De Mulder, 3. Damon Cassiman en 1. Demian Elyn.© Foto Coghe
De U 9 meisjes: 1. Hanne Van Dijk, 2. De Pourcq, 3. Eline Saelens.© Foto Coghe
De U 9 meisjes: 1. Hanne Van Dijk, 2. De Pourcq, 3. Eline Saelens.© Foto Coghe
De U9 jongens: 1. Tibo Baele, 2. Mateo Vandamme, 3. Thybe Breemeersch.© Foto Coghe
De U9 jongens: 1. Tibo Baele, 2. Mateo Vandamme, 3. Thybe Breemeersch.© Foto Coghe
De U10 meisjes: 1. Margaux Soetaert, 2. Romy Deprince, 3. Lio Soutaer.© Foto Coghe
De U10 meisjes: 1. Margaux Soetaert, 2. Romy Deprince, 3. Lio Soutaer.© Foto Coghe
De U10 jongens: 1. Lucaz Raeymaekers, 2. Senna Claeys, 3. Tristan Geerrardyn.© Foto Coghe
De U10 jongens: 1. Lucaz Raeymaekers, 2. Senna Claeys, 3. Tristan Geerrardyn.© Foto Coghe
De U11 jongens: 1. Brent Biesbroeck, 2. Wannes Descan, 3. Boyan Vandenbroucke; bij de meisjes: 1.Valentina Vantomme.© Foto Coghe
De U11 jongens: 1. Brent Biesbroeck, 2. Wannes Descan, 3. Boyan Vandenbroucke; bij de meisjes: 1.Valentina Vantomme.© Foto Coghe

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Klik hier om dit alsnog toe te laten