Dinsdagavond waren de Kortrijk Spurs in een oefenpot een maatje te groot voor reeksgenoot Sparta Laarne. Het werd 81-38.
Laarne, nog maar een tiental dagen aan het trainen, werd meteen met de neus op de feiten gedrukt. Onder impuls van Foucart en Heyse stond het na tien minuten spelen 19-10. Ook in de tweede periode was het Kortrijk dat de wet dicteerde. De bezoekers kwamen amper tot scoren. 37-15 halfweg. De koffie bracht geen beterschap voor Laarne met Capoen en Degels, ex-Spurs in hun rangen. Van Thuyne dropte op haar beurt enkele bommen waardoor de voorsprong aandikte tot 56-24 na driekwart spelen. Vijf driepunters in de slotperiode van de thuisploeg zorgden nog voor een zware afstraffing voor de Oost-Vlamingen. Eindstand 81-38. De dames van coach Benny Mertens lijken zo klaar voor de klepper tegen Kangoeroes Mechelen zondagmiddag.
Speelden: Leire 5, Storme 4, Heyse 14, Ducoulombier 5, Gaspar 10, E. Devlieger 2, Foucart 18, S. Devliegher 4, Duhamel 6, Van Thuyne 11, Vanmarcke, Strumane 2. (ELD)