Durga (44) en Prakash (49) van ‘Izegem Sushi’ verhuizen naar pand van slagerij Vanthuyne: “We wilden zeker in Izegem blijven”

Durga (links) en Prakash verhuizen naar slagerij Vanthuyne met hun sushizaak. (gf)
Wouter Vander Stricht

Durga en Prakash Kadariya zijn nicht en neef. Ze komen oorspronkelijk uit Lissabon waar ze ook al een sushi-zaak runden. “In 2022 zijn we hier in de Roeselaarsestraat 35 neer gestreken. We zijn tevreden over manier waarop de zaken lopen.”

De familie Kadariya zal dus een huurpand in de Roeselaarsestraat inruilen voor de Burgemeester Vandenbogaerdelaan 2, op de hoek met de Krekelstraat en recht tegenover het Italiaans restaurant. Vroeger was er Slagerij Vanthuyne gevestigd. “We konden dat pand kopen. Er is voldoende ruimte om onze zaak in onder te brengen én om bij te wonen. Nu wonen we hier ook bij onze zaak.”

Durga en Prakash, van wie de vaders broers zijn, hebben elk een volwassen zoon. “Die van Durga is ingenieur in Spanje, mijn zoon is ook ingenieur en werkt in Brussel.”

Verbouwingen aan de gang

Net als in de Roeselaarsestraat zal je straks op de nieuwe locatie terecht kunnen voor afhaal. “We leggen echt de nadruk op smaak en kwaliteit, alles is ook super vers bereid. We hebben zo al een mooi cliënteel kunnen opbouwen en wilden ook echt in Izegem blijven. Terwijl mijn nicht altijd in de zaak blijft, doe ik ook leveringen”, gaat Prakash verder.

Momenteel zijn er verbouwingen aan de gang in de voormalige slagerij. “In eerste instantie niet, maar op termijn zal het misschien ook mogelijk zijn om ter plaatse te eten.”

Na de verhuizing zullen ook de openingsuren dezelfde blijven met dinsdag als sluitingsdag. Op weekdagen is Izegem Sushi open van 17 tot 21.30 uur, op feestdagen en op vrijdag, zaterdag en zondag van 16 uur tot 21.30 uur.

www.izegemsushi.be

Lees meer over:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise