Okra Ledegem telt drie honderdjarigen: “Hopelijk zullen ze er straks bij zijn”

Seniorenvereniging Okra Ledegem telt sinds kort drie leden die ouder zijn dan honderd jaar. “Hopelijk mogen we weldra ook voor hen binnenkort terug activiteiten organiseren”, aldus bestuurslid Jacques Verhulst.

Okra-voorzitter Jacques Verhulst, met foto van de drie 100-jarige leden: Madeleine Vangheluwe, Gerard Berteloot en Maria Noppe. (foto JS)©jan_stragier;Jan Stragier Jan Stragier
Okra-voorzitter Jacques Verhulst, met foto van de drie 100-jarige leden: Madeleine Vangheluwe, Gerard Berteloot en Maria Noppe. (foto JS)©jan_stragier;Jan Stragier Jan Stragier

Sinds 3 januari telt Okra Ledegem drie leden die de kaap van de honderd gerond hebben. Maria Noppe blies toen in haar woning langs de Boomlandstraat honderd kaarsjes uit. “Tot voor enkele jaren was Maria een van onze trouwe bezoeksters op onze kaartingen”, aldus bestuurslid Jacques Verhulst. In de Papestraat in Ledegem woont ook nog Gerard Berteloot nog in zijn eigen woning. Gerard is er inmiddels 101. Tot begin vorig jaar reed hij nog dagelijks met zijn auto. “Gerard woonde, toen het nog mocht, ook nog alle feestjes van onze vereniging bij.” Met haar 102 lentes is Madeleine Van Gheluwe het oudste lid van Okra Ledegem. Madeleine verblijft in het woonzorgcentrum Rustenhove. Madeleine is de moeder van Erik Claeys, die de fakkel van teamleider bij Okra vorig jaar doorgaf aan Georges Jacques. “We zijn heel trots op deze drie honderdjarigen binnen onze vereniging. De voorbije maanden konden er wel nog gewandeld of gefietst worden, maar het is al van in maart geleden dat we nog een grote activiteit hebben gehad. We horen dat vele senioren echt snakken naar het moment dat er terug een feestje in normale omstandigheden kan doorgaan. We hopen dat, eens dat terug mag, onze drie honderdjarigen erbij kunnen zijn”, aldus Jacques Verhulst. (BF)

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.