Stijlvol sober of kleurrijk creatief? Wie piekfijn voor de dag wil komen, kan vanaf heden terecht in de Buurtweg. Daar opende Kyara Laflere (20) de deuren van Shine Bright, haar eigen nagelsalon. Mensen kunnen er terecht voor een brede waaier aan elegante behandelingen. “Nu is het verder bouwen aan de droom van een eigen salon.”
Nu is het nog een eigen hoekje in het ouderlijke huis, maar aan motivatie is er bij Kyara geen gebrek. De ondernemende twintiger startte met ‘Shine Bright’ niet alleen een nagelsalon, het werd meteen ook de fundering om haar droom waar te maken.
“Op termijn wil ik aan de slag in mijn eigen salon”
“Ik werk ook nog in een kapsalon, maar merkte gaandeweg dat nagels en schoonheid mij erg goed lagen.” Kyara ging dan ook op zoek naar verdere opleidingen in dat domein. “Ik vond mijn gading bij Syntra West. Daar volgde ik de opleiding tot schoonheidsspecialiste met een specialisatie in nagels.”
Ouderlijk huis
Om haar eigen onderneming in de startblokken te krijgen, vond Kyara plaats in haar ouderlijk huis. “Hier heb ik voldoende ruimte om een eigen studio draaiende te houden. Het is er lichtrijk, comfortabel en vooral erg rustig. Natuurlijk is het de bedoeling om in de toekomst mijn vleugels uit te slaan naar een eigen pand. Maar ondertussen kan ik de klanten alvast in alle rust ontvangen.”
Bij ‘Shine Bright’ kunnen mensen terecht voor een breed palet aan behandelingen voor de vingernagels. “Denk dan maar aan acryl, verlengingen of kleurrijke afwerkingen. Maar ondertussen bied ik ook andere schoonheidsdiensten aan, zoals waxing, make-up en wimpers.”
Wie een afspraak wil maken bij Kyara of op zoek is naar meer informatie, kan hiervoor terecht op de Instagrampagina van Shine Bright.