Met The Cork Wine Bar in de Korte Torhoutstraat 9 krijg je in de Ieperse binnenstad, in de schaduw van het gerechtsgebouw, een extra adresje voor wie wil genieten van een goed glas wijn. Je zal er ook geen honger lijden, want er zijn zelfgemaakte tapas die je kunt nuttigen in een warm en gastvrij interieur.
Daar zorgt Geraldine Floryn (44) voor die een horecaverleden heeft in Oostende en ook nog een broodjeszaak in Hasselt heeft gerund. Van opleiding is ze kapster en dus ligt het verwennen van mensen in de lijn van haar competenties. Ze start deze zaak niet alleen. Haar partner Peter Verweirder (52), zaakvoerder van P&S Projects die vooral buitenschrijnwerk doet, helpt haar in het weekend.
In The Cork Wine Bar kun je het Shaun Crombé Ram-wijnassortiment proeven, want Geraldine wil focussen op wijnen die trending zijn. Met vier witte wijnen, drie rode wijnen, een rosé en drie sprankelende bubbels wordt de keuzestress alvast tot een minimum beperkt. Natuurlijk kun je er ook andere dranken zoals cocktails en bieren (al of niet met alcohol) bestellen. Dat Geraldine een ondernemende dame is, bewijst ze ook met het voornemen om kaas- en wijnavonden te organiseren. Met 24 zitplaatsen binnen en 14 op het buitenterras kan dit zeker fijne momenten opleveren. Denk daarbij ook nog aan een hapje op basis van Handzame Foie Gras en als afsluiter een grootmoeders koffie en je weet dat je goed zit in The Cork Wine Bar.
Zaterdagochtend
Op zaterdagochtend doen ze vroeger open omdat ze mensen die naar de zaterdagmarkt gaan ook de kans willen geven om even te passeren. Je kunt er trouwens ook cadeaubons en geschenkpakketjes op de kop tikken die gevuld worden met al het lekkers dat ze daar te bieden hebben. (DS)