Is Chiro Wyvegem Anzegem De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen?

Elke week leven bijna 60.000 West-Vlaamse jongeren zich uit in de honderden jeugdbewegingen die onze provincie telt. Maar welke is nu eigenlijk de strafste van allemaal? De Krant van West-Vlaanderen zoekt het uit! Misschien is het wel Chiro Wyvegem uit Anzegem?
De Krant van West-Vlaanderen gaat voor het eerst op zoek naar De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen. Tussen 27 maart en 20 april kunnen onze lezers stemmen op hun favoriet. De 8 jeugdbewegingen met de meeste stemmen mogen het in mei tegen elkaar opnemen tijdens een live battle. Zij ontvangen bovendien allemaal een waardebon om uit te geven bij de supermarkt. Mooi meegenomen, want jeugdbewegingen kunnen elke cent gebruiken.
Chiro Wyvegem Anzegem is één van de jeugdbewegingen die kans maken op de titel. Hier ontdek je alles over hen.
Officiële naam: Chiro Wyvegem
Opgericht in: 1961
Koepelorganisatie: Chirojeugd Vlaanderen
Website:https://chirowyvegem.wordpress.com/
Uniform? “Traditioneel Chiro-uniform met beige rok, blauwe trui en onze eigen blauwe Chiro Wyvegem T-shirt.”
Groepsleiding? “Sarah Lanneau en Moran Ovaere”
Hoeveel leden en leiding? “23 leiding en 82 leden”
Voor welke leeftijdsgroepen? “Meisjes van het eerste leerjaar tot en met het zesde middelbaar, onderverdeeld in de volgende afdelingen: Sloebers, Speelclub, Kwiks, Tippers, Tiptiens en Aspi’s.”
Wanneer komen jullie samen? “Elke zondag van 14 tot 17 uur in ons Chiroheem te Ingooigem.”
Van welk evenement kennen wij jullie? “Ons jaarlijkse Spaghettiweekend in oktober en onze fuif Bar Bizar in maart.”
Waarom zijn wij de strafste jeugdbeweging van West-Vlaanderen? “Chiro Wyvegem, dat is WIJ – een hechte groep waar iedereen welkom is, waar vriendschap en plezier centraal staan en waar we samen herinneringen maken die een leven lang verborgen. Maar het is ook Yvegem, de bijnaam van ons dorp Ingooigem, waar onze Chiro stevig geworteld is. Met onze enthousiaste leiding en 82 leden zorgen we elke zondag voor een namiddag vol knopengekke spelen, uitdagende opdrachten en de beste sfeer. Of het nu gaat om ravotten in de modder, samen zingen rond het kampvuur van tradities die generaties verbinden – bij ons zit het allemaal goed!”
Chiro Wyvegem Anzegem is genomineerd voor De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen.
KW gaat op zoek naar De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen. Stem op jouw favoriet en wie weet lopen zij naar huis met €2.500 supermarktbudget!
Stemmen kan tot en met 20 april 2025. Op 3 mei nemen de acht afdelingen met de meeste stemmen het tegen elkaar op in een heuse battle om de titel ‘De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen’.
De Strafste Jeugdbeweging
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier