Is Chiro Onze-Lieve-Vrouw Ieper De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen?

Elke week leven bijna 60.000 West-Vlaamse jongeren zich uit in de honderden jeugdbewegingen die onze provincie telt. Maar welke is nu eigenlijk de strafste van allemaal? De Krant van West-Vlaanderen zoekt het uit! Misschien is het wel Chiro Onze-Lieve-Vrouw uit Ieper?
De Krant van West-Vlaanderen gaat voor het eerst op zoek naar De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen. Tussen 27 maart en 20 april kunnen onze lezers stemmen op hun favoriet. De 8 jeugdbewegingen met de meeste stemmen mogen het in mei tegen elkaar opnemen tijdens een live battle. Zij ontvangen bovendien allemaal een waardebon om uit te geven bij de supermarkt. Mooi meegenomen, want jeugdbewegingen kunnen elke cent gebruiken.
Chiro Onze-Lieve-Vrouw Ieper is één van de jeugdbewegingen die kans maken op de titel. Hier ontdek je alles over hen.
Officiële naam: Chiro Onze-Lieve-Vrouw Ieper.
Opgericht in: 1957.
Koepelorganisatie: Chirojeugd Vlaanderen.
Website: chiroieper.weebly.com.
Uniform? “Rode trui en lichtblauwe t-shirt met een Chirobroek of -rok.”
Hoeveel leden en leiding? “114, waarvan 13 leiders en 101 leden.”
Voor welke leeftijdsgroepen? “Van 7 tot 18 jaar.”
Wanneer komen jullie samen? “Om de twee weken op vrijdag om te vergaderen en op zondag van 14 tot 17.30 uur om leiding te geven.”
Van welk evenement kennen we jullie? “Mosselsouper en Shamrock.”
Waarom zijn jullie de strafste jeugdbeweging van West-Vlaanderen? “Omdat we klein begonnen zijn en met de jaren groter zijn geworden. Ook zijn we een leidingsploeg die er 200 procent voor gaat, zodat onze leden een toffe jeugd kunnen beleven. En om voldoende geld te hebben voor kamp geven we het evenement Shamrock en daarmee vieren we St. Patricks Day en met onze heerlijke mosseltjes die we helemaal zelf maken.”
Chiro Onze-Lieve-Vrouw Ieper is genomineerd voor De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen.
KW gaat op zoek naar De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen. Stem op jouw favoriet en wie weet lopen zij naar huis met €2.500 supermarktbudget!
Stemmen kan tot en met 20 april 2025. Op 3 mei nemen de acht afdelingen met de meeste stemmen het tegen elkaar op in een heuse battle om de titel ‘De Strafste Jeugdbeweging van West-Vlaanderen’.
De Strafste Jeugdbeweging
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier