Jean-Michel Saive haakt af voor BK tafeltennis in Roeselare

© BELGA
Redactie KW

Vrijdag was er nog de mededeling dat Jean-Michel Saive op het BK Tafeltennis in Roeselare, op zaterdag 28 februari en zondag 1 maart, present zou zijn. Nu blijkt dat hij zich niet ingeschreven heeft. 25 jaar op rij won hij de Belgische titel, daar komt nu een eind aan.

Jammer voor de organisatie uiteraard, want Jean-Mi blijft natuurlijk dé naam in tafeltennisland. Al komen er met Robin Devos, Cedric Nuytinck en Yannick Vostes ook andere Belgische goudhantjes rond de tafel. Saive heeft er net een tornooi in het Midden-Oosten op zitten en wil eerst was rust inbouwen in aanloop naar het EK in Baku in juni. 25 jaar op rij was hij Belgisch kampioen, nu komt er een andere naam op de erelijst.

Het BK tafeltennis in Roeselare is een organisatie van het provinciaal comité dat 60 jaar bestaat, in samenwerking met tafeltennisclub ‘t Paletje in Roeselare. Op zaterdag hoopt men op 1.000 toeschouwers, op zondag zelfs op 1.200. Schiervelde in Roeselare is de uitvalsbasis.

(WVS)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise