Al ruim 4.000 inschrijvingen voor Nacht van Vlaanderen: “Op naar de 10.000 deelnemers”

De Nacht van Vlaanderen, dat is sportieve fun van start tot aankomst. © Johan Sabbe
Johan Sabbe

De inschrijvingen voor de 44ste Nacht van Vlaanderen van vrijdag 20 juni zijn half januari van start gegaan en de kaap van de 4.000 inschrijvingen werd intussen al overschreden. Het loopt als een trein.

“Voor de twee grootste wandelafstanden zijn de beschikbare tickets bijna uitverkocht”, zegt voorzitter Dirk Verduyn. “Van de 1.000 tickets voor de 100 km-wandeltocht zijn er nog maar een kleine 200 beschikbaar. De 42 km-wandeltocht is nagenoeg volzet met nog iets meer dan 100 van de 1.500 plaatsen in de aanbieding. Wie er alsnog bij wil zijn, zal zich moeten reppen. Niet aarzelen!”

Op naar de 10.000 deelnemers

Er werd dit jaar beslist om voor veruit de meeste afstanden en disciplines een maximaal aantal tickets in te voeren. Bovendien moet er voor die afstanden vooraf ingeschreven worden. “Dat kan tot uiterlijk 31 mei of tot de uitputting van het aantal beschikbare plaatsen”, vervolgt Dirk. “Enkel voor de afstanden van 10 km (lopen of wandelen) en de 5 km Start to Run zal je nog op 20 juni in het stedelijke sportcentrum kunnen inschrijven. Toch doen we een nadrukkelijke oproep om ook daarvoor op voorhand in te tekenen. Dat biedt twee voordelen: het is goedkoper dan je de dag zelf te melden en je vermijdt de drukte aan de inschrijvingstafel.”

Wie zich wil laten registreren, neemt het best een kijkje op de website van de Nacht van Vlaanderen: www.nvv.be.

Dirk: “Daar kun je zien hoeveel tickets er voor elk onderdeel beschikbaar zijn. Zoals de inschrijvingen nu lopen, zal de kaap van de 10.000 deelnemers dit jaar doorbroken worden, want ook de belangstelling voor de groepsinschrijvingen van bedrijven en instellingen is bijzonder groot.”

Contactmogelijkheden

Wie via groepsinschrijving wil deelnemen aan de Nacht, stuurt een mailtje naar Pieterjan Senaeve. Voor alle andere vragen of informatie kan iedereen terecht bij voorzitter Dirk Verduyn. Of even kijken op de website uiteraard.

Voor info en inschrijvingen: www.nvv.be

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content