Over de koppen lopen in Oostende: politie sluit centrumparkings af

De parkings in het centrum zijn gesloten. © Politie Oostende
Redactie KW

Het zomerweer zorgt voor heel wat volk aan de kust. In Oostende is het zo druk dat de politie op de middag besliste om de parkings in het centrum af te sluiten.

Zaterdagvoormiddag was het op verschillende autosnelwegen richting de kust bijzonder druk. En ook in de badsteden is het zoeken naar een vrije plaats. Maar niet alleen op het strand is het druk, ook op de verschillende parkings. Daarom besloot de lokale politiezone Oostende deze middag al om de parkings in het centrum af te sluiten omdat ze volzet zijn.

“De parkings in het centrum van Oostende zijn volzet”, laat de politie weten. “Parkeren kan op de randparkings. Bedankt om de instructies via de LED-borden te volgen.” Eerder werd al aangeraden om met de trein naar Oostende te reizen.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise