De zon liet zich even zien wanneer de fietsers van Okra-Sellewie aan hun startrit begonnen. Priester Frans Dewulf zegende de fietsen en sportievelingen.
Vooraleer hij overvloedig met wijwater sprenkelde zei hij: “Wij zijn mensen die de sport beoefenen en ons inzetten voor Okra. Wij houden van het leven en van deugddoende momenten. Zegen ons werk en onze inzet, onze ontspanning, onze rust. Geef ons een goede gezondheid en een blij gemoed.”
De eerste groepsuitstap was een deugddoende aanloop voor de ritten van 8 april, 13 mei en 17 juni. Er is telkens begeleiding om het op gevaarlijker plaatsen veilig te houden. Ook in het tweede deel van het werkjaar zijn er nog uitstappen. Het paasfeest is gepland voor dinsdag 15 april in het buurthuis. Hoogtepunt van het jaar is de viering van 75 jaar Okra-Sellewie op zaterdag 25 oktober.
(MVD/foto MVD)