Vanaf 1 maart kan je deelnemen aan de Brugse Veggie Challenge

Op de voorgrond chefkok en ambassadeur van de Brugse Veggie Challenge 2024 Patrick Devos en schepen van Klimaat en Energie Minou Esquenet, die voor even het keukenteam kwam versterken, met op de achtergrond v.l.n.r. verantwoordelijke koude keuken Emile Delanote, sommelier Bryn De Craemer en hulpchef Karolis Vasiliauskas. © CGRA
Redactie KW

Onder het motto ‘Alles kan Veggie’ start op 1 maart de vijfde editie van de Veggie Challenge, een gratis online coachingprogramma van Proveg dat mensen inspireert om in de maand maart 31 dagen minder vlees te eten. Je kan je inschrijven via www.veggiechallenge.be en dan maak je ook kans op prijzen. Daarnaast kan de stad met de meeste deelnemers de award voor Beste Veggie Stad winnen.

Er doen ook 33 Brugse restaurants mee met de Veggie Challenge. De volledige lijst vind je op https://bruggesmaakt.brugge.be/kies-voor-plantaardig#veggie.

Wie zijn of haar bevestiging van inschrijving op de Veggie Challenge doorstuurt naar klimaatenmilieu@brugge.be, maakt kans op één van de drie cadeaubonnen van 50 euro om in één van de deelnemende restaurants een veggie lunch te nuttigen. (CGRA)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise