Toppers voor de 24ste editie van de Cyclocross Ardooie

Wout van Aert won de twee vorige edities van de cyclocross in Ardooie. © BELGA
Redactie KW

Op kermisdonderdag, aanstaande 18 oktober, wordt het centrum van Ardooie weer het decor voor een internationale veldrit. Nogal wat toppers uit binnen- en buitenland bevestigden hun deelname.

Zo bevestigden wereldkampioen Wout Van Aert, Eli Iserbyt, Toon Aerts en Jim Aernouts bij de heren elite. Bij de dames komen Katty Compton, Ellen Van Loy en Loes Sels in het veld.

De amateurs starten reeds om 12.00 uur. De dames elite komt aan om 14.30 uur en om 15.45 uur is er de wedstrijd voor de heren elite. De start is in de Stationsstraat en de aankomstlijn wordt getrokken in de omgeving van café Montana.

Deze veldrit is reeds aan de 24ste editie toe en de twee laatste edities werden gewonnen door Wout Van Aert. Kaarten in voorverkoop zijn te bekomen in de verschillende Ardooise cafés en deze kosten acht euro. De dag zelf betaal je tien euro.

(JM)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise