De Krant van West-Vlaanderen gaat elke week op zoek naar een baasje voor een beestje, want niet alle huisdieren vinden makkelijk een nieuwe thuis. Deze week gingen we langs bij Dierenasiel Regio Roeselare waar we kennismaakten met Rambo.
Rambo is een lieve hond, die helaas door zijn eigenaar werd achtergelaten. Zo belandde hij in het dierenasiel. “Rambo is hier heel bang toegekomen, maar na twee weken was dat al veel beter”, vertelt Marie Sierens, dierenverzorgster bij Dierenasiel Regio Roeselare. “Dat weerspiegelt ook al meteen zijn karakter, want Rambo kan zich heel snel aanpassen aan nieuwe situaties ondanks dat hij op jonge leeftijd al veel heeft meegemaakt.”
Rambo kent al goed zijn basiscommando’s en luistert goed. Toch mogen de verwachtingen van het nieuwe baasje niet meteen al te hoog liggen. “We zijn vooral op zoek naar mensen die de tijd willen nemen om actief met hem bezig te zijn. Onverwachte bewegingen kunnen hem namelijk laten schrikken, dus Rambo heeft een rustige en geduldige aanpak nodig om zich weer helemaal op zijn gemak te voelen. Verder is hij niet geschikt om samen te wonen met andere honden of katten. Met oudere, rustige kinderen kan eventueel wel. Maar uit ervaring weten we dat Rambo het gelukkigst is als hij het enige huisdier is en alle aandacht en liefde naar hem gaat.”
Interesse? Stuur dan een mail naar info@dierenasielroeselare.be