Portret Kyriani Sabbe wordt geveild voor het goede doel tijdens Tramstatietiendaagse

Kunstenaar Filip Cardoen maakte een prachtige tekening van het Ichtegemse voetbaltalent Kyriani Sabbe. © Marnik Rosseel
Emmy Dens
Emmy Dens Medewerker KW

Dinsdagavond maakte kunstenaar Filip Cardoen een prachtige tekening van het Ichtegemse voetbaltalent Kyriani Sabbe. Het unieke en door Kyriani zelf gesigneerde portret is te zien op de site Mispelon en wordt geveild voor het goede doel, vzw Kloen.

Momenteel is er een bod van 400 euro, nieuwe biedingen kunnen vanaf nu via info@tramstatie-ichtegem.be. Op de slotavond van de Tramstatietiendaagse, zaterdag 13 september, wordt het kunstwerk uiteindelijk live op de site per opbod verkocht. Uiteraard hopen de organisatoren op een mooie opbrengst.

Filip Cardoen is de ‘huistekenaar’ van vzw Kloen, en maakte al eerder voor de Tramstatie een portret van Richard Depoorter, de Ichtegemse wielrenner.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise