Bloemen en knuffels voor jongetje (7) dat om het leven kwam bij verkeersongeval in Zwevegem

Heel wat mensen kwamen al een bloem, knuffel of kaarsje plaatsen op het voetpad om het jonge kind te herdenken. © GJZ
Geert Vanhessche
Geert Vanhessche Medewerker KW

Woensdagmorgen werd er in Zwevegem een reconstructie gehouden op de plaats waar dinsdagnamiddag het zevenjarig kind verongelukte. Ondertussen plaatsten er mensen knuffels, bloemen en kaarsen.

Na het verkeersongeval kwamen al verkeersdeskundigen ter plaatse om vaststellingen te doen. Wegens de invallende duisternis werd toen beslist op woensdagmorgen verder te werken.

Opnieuw werd een stuk van de Otegemstraat en de Demeesterstraat afgesloten en afgeschermd van nieuwsgierige blikken. Na goed anderhalf uur was de reconstructie voorbij.

“Gemeente valt niets te verwijten”

Burgemeester Doutreluingne zegt dat de gemeente niets te verwijten valt. “De Otegemstraat is een fietsstraat en dat is op de plaats van het ongeval heel goed aangegeven. In de Demeesterstraat is er een tonnagebeperking, behalve voor plaatselijk verkeer. Het onderzoek zal moeten uitmaken of de vrachtwagen daar dus mocht zijn.”

De vrachtwagen had rond 16 uur een container geplaatst in de nabij gelegen Kanaalstraat.

Bloemen, knuffels en kaarsjes

Ondertussen kwamen al heel wat mensen een bloem, knuffel of kaarsje plaatsen op het voetpad om het jonge kind te herdenken.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise