De Oudenburgse senioren staan opnieuw centraal tijdens de jaarlijkse Seniorenweek. Van 17 tot en met 23 november zetten zowel Lokaal Dienstencentrum Biezenbilk als Woonzorgcentrum Riethove hun deuren open voor een week vol gezellige, verrassende en ontspannende activiteiten.
De Seniorenweek gaat van start op maandag 17 november en wordt feestelijk geopend met twee vrolijke hoogtepunten. In het wzc Riethove zorgt het duo Los Laguno voor sfeer en muzikale ambiance, terwijl in het ldc Biezenbilk moppentapper Francis Peeters het publiek aan het lachen brengt met zijn aanstekelijke humor tijdens een goedgevulde moppennamiddag.
Op dinsdag 18 november zorgen De Showqueens in Riethove dan weer voor glitter, glamour en show. Met hun kleurrijke kledij, muziek en performance brengen ze leven in de zaal en bezorgen ze de bewoners een onvergetelijke namiddag.
“De hele week met tal van activiteiten staat in het teken van samen genieten”
De dag erna, op woensdag, volgt een bijzonder moment, namelijk een groot feest naar aanleiding van de 103de verjaardag van bewoonster Marcella. Zij zal die dag extra in de kijker gezet worden.
De rest van de week staat in het teken van samen genieten en plezier maken. De traditionele bingo op donderdag krijgt een feestelijk tintje met extra prijzen en gezelligheid troef, en op vrijdag leren de bewoners enkele roofvogels beter kennen tijdens een boeiende voordracht.
Manillekaarting
In ldc Biezenbilk vindt diezelfde dag de jaarlijkse manillekaarting plaats, waar deelnemers hun beste beentje kunnen voorzetten en kans maken op heel wat leuke prijzen.
“Onze senioren zijn de dragers van zoveel verhalen en warmte”, zegt schepen van Welzijn en Senioren Stefaan Reynaert. “Ze verdienen het om in de schijnwerpers te staan. Met deze week willen we hen waarderen en samen genieten van fijne momenten vol plezier en toffe activiteiten.” (SVE)
Voor wie meer informatie wenst of voor wie wil inschrijven, kan contact opnemen via biezenbilk@oudenburg.be of op het nummer 059 40 19 95.