Momenteel worden werken uitgevoerd aan het gemeentehuis. Er wordt een klein bijgebouw gezet, dat samen met de omgebouwde garages dienst zal doen als bureaus voor de wijkdienst van de politie. De Dienst OCMW verhuist daarna naar het kantoor van de wijkdienst. De werken zullen twee maanden duren.
“Doordat het OCMW nu ingekapseld zit in de gemeente, vonden we dat het tijd was dat de dienst geïntegreerd werd in het gemeentehuis. De algemeen directeur heeft immers nu al zijn bureau bij ons”, vertelt burgemeester Karlos Callens. Voor die verhuis moesten er wel wat wijzigingen doorgevoerd worden.
“Opdat je moeiteloos van het gemeentehuis naar de OCMW-diensten zou kunnen, zal het OCMW ondergebracht worden in het bijgebouw waar de wijkdienst nu voorlopig nog zit.”
“Aan de achterkant van het gemeentehuis wordt nu een bijgebouw opgetrokken.”
“Dat gebouw zal dienst doen als nieuw kantoor voor de wijkdienst. Ook de bestaande garages worden omgebouwd tot kantoorruimte voor de wijkdienst”, legt Karlos Callens uit.
twee maanden
Wat de nieuwe bestemming van het voormalig gebouw van de dienst OCMW, op de hoek van de Kortrijksestraat en het Marktplein, wordt, is nog niet bepaald. Daarover wordt momenteel nog nagedacht.
De werken aan het gemeentehuis zullen ongeveer twee maanden duren. (SD)