Muzimax-tweedaagse van Vermaak na Arbeid in Tielt opnieuw groot succes

42 kinderen van het tweede tot en met zesde leerjaar gingen op ontdekkingstocht door de wondere wereld van de muziek. © GF
Redactie KW

De twaalfde editie van de jaarlijkse MuziMax-tweedaagse van Koninklijke Harmonie Vermaak Na Arbeid in Tielt was wederom een schot in de roos. Dit keer gingen 42 kinderen van het tweede tot en met zesde leerjaar op ontdekkingstocht door de wondere wereld van de muziek.

Naar jaarlijkse gewoonte vormde het repetitielokaal De Gilde het decor voor twee dagen muzikaal plezier. Op een speelse manier konden de kinderen helemaal zelf muziek leren maken aan de hand van verschillende workshops, onder meer met twintig plastic oefeninstrumenten die VNA eerder met steun van Cera in huis haalde. Het muziekkamp werd zoals elk jaar afgesloten met een slotconcertje voor de (groot)ouders. (SV)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content