Laatste applaus voor medewerkers spoeddienst in Roeselare voor verhuizing

Ook vanuit het personeel was er heel wat dankbaarheid. © Stefaan Beel
Thomas Dubois
Thomas Dubois Editieredacteur De Weekbode Roeselare – Izegem – Tielt

Maandagavond verzamelden er heel wat mensen aan en rond de spoeddienst van AZ Delta in de Meensesteenweg. Het was namelijk hun allerlaatste avond en applaus was dus wel gepast.

Sinds deze ochtend 6 uur moet je op de gloednieuwe campus van AZ Delta in Rumbeke zijn voor de spoeddienst. Gisteren was zo de laatste avond voor de spoeddienst in de Meensesteenweg, een afsluiter na een hectische coronaperiode.

Heel wat buurtbewoners en sympathisanten verzamelden rond de klok van achten om er nog een allerlaatste applaus te geven voor de vele zorgverleners die de afgelopen maanden het beste van zichzelf gegeven hebben. Dat werd door het personeel erg gewaardeerd, ook zij hadden een spandoek klaar om de mensen te bedanken voor de steun.

Heel wat mensen verzamelden voor het allerlaatste applaus, toch in de Meensesteenweg.
Heel wat mensen verzamelden voor het allerlaatste applaus, toch in de Meensesteenweg.© Stefaan Beel

John Vandaele zorgde ervoor dat You’ll Never Walk Alone luid uit zijn boxen schalde. Een pakkend moment.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise