Kerstmiscomité presenteert eerste kerstmarkt in Watou

De leden van het kermiscomité: Aicha Bulcke, Sandy Geiregat, Frederic Leys en Frederik Douchy. © MD
Redactie KW

Watou beschikt sinds kort over een gloednieuw kerstmiscomité en dat resulteert nu in een eerste kerstmarkt op zaterdag 10 december vanaf 17 uur op het Watouplein.

Er zijn al 21 standen die een plaatsje zullen krijgen op het plein en daarbij zijn vooral ook lokale verenigingen van de partij. In het midden van de kerstmarkt is er een kerstdorp, waar gezellig kan genoten worden van een praatje bij een natje en een droogje.

Om 18 uur is er de intrede van de Kerstman in zijn koets en heel wat elfen zullen hem ook begeleiden. De kindjes zullen tot 19 uur met de kerstman en de elfen op de foto kunnen.

Daarnaast is er ook live muziek van de Saint-Eloi Band met medewerkers van Au Nouveau Saint-Eloi. Zij zullen de hele avond zorgen voor een gezellige sfeer.

Wie nog interesse heeft om met een stand op de kerstmarkt te staan, kan nog altijd contact opnemen met de organisatie via 0494 13 68 30 of terravinea@hotmail.com.

(PC/foto MD)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise