Stem Sylvie Nottebaert tot Krak van Avelgem

Sylvie Nottebaert. © (gf)

De Krant van West-Vlaanderen gaat voor de 18 de keer op zoek naar de Krak van elkegemeente. Wordt Sylvie Nottebaert de nieuwe Krak van Avelgem? Wie uiteindelijk wint, kom je te weten op donderdag 22 januari.

Sinds februari 2025 maakt Sylvie Nottebaert (47) gelukspoppetjes, die ze overal in het centrum van Avelgem achterlaat. Met deze kleine verrassingen hoopt ze mensen een glimlach te bezorgen. Haar poppetjes verschijnen op onverwachte plekken, zoals winkelkarren of bloembakken. Wie zoekt, die vindt! Soms legt Sylvie ook een poppetje neer bij vrienden of kennissen waarvan ze weet dat ze een opkikker kunnen gebruiken. Naast de gelukspoppetjes haakt Sylvie ook knuffelberen, die ze aan kinderen geeft om hen een moment van vreugde te schenken. “Het is zeker niet om Krak te worden dat ik de poppetjes maak”, zegt ze. “Ik ben ermee begonnen omdat ik in deze soms sombere wereld mensen gewoon een glimlach wilde geven.” (GV)

Sylvie Nottebaert is genomineerd voor Krak van Avelgem.

Krak is een jaarlijkse stemming van De Krant van West-Vlaanderen waarbij we voor elke West-Vlaamse gemeente op zoek gaan naar iemand die zich het afgelopen jaar enthousiast inzette voor zijn naasten, buurt, gemeente of iemand die het afgelopen jaar een uitzonderlijke prestatie leverde.

Stemmen kan tot en met 11 januari 2026 – 23.59 uur. Op 22 januari maken we de winnaars bekend in De Krant van West-Vlaanderen en op kw.be.

Stem nu voor Sylvie Nottebaert

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise