Stem Gert Janssens tot Krak van Pittem

Gert Janssens. © (foto Jan)

De Krant van West-Vlaanderen gaat voor de 18 de keer op zoek naar de Krak van elkegemeente. Wordt Gert Janssens de nieuwe Krak van Pittem? Wie uiteindelijk wint, kom je te weten op donderdag 22 januari.

Velen kennen Gert Janssens (46) als de zaakvoerder van Het Salon, maar de toneelliefhebbers zeker ook als mede-oprichter van Theater Binnenstebuiten en de drijvende kracht achter jongerentheater Buitenbeentjes. “De basis van mijn toneelmicrobe ligt bij de Loridanskring, maar in 2013 vonden we dat er ruimte voor een tweede toneelvereniging was en dat werd Theater Binnenstebuiten. In de schoot hiervan werd Buitenbeentjes opgericht omdat ik ervan overtuigd ben dat de toekomst bij de jeugd ligt. Er wordt vaak beweerd dat je de jeugd niet meer kunt motiveren, maar wij bewijzen elk jaar weer het tegendeel. Uiteraard vraagt werken met jongeren een inspanning, maar als ik elke keer weer hun enthousiasme zie is dat mijn grootste beloning.” (JG)

Gert Janssens is genomineerd voor Krak van Pittem.

Krak is een jaarlijkse stemming van De Krant van West-Vlaanderen waarbij we voor elke West-Vlaamse gemeente op zoek gaan naar iemand die zich het afgelopen jaar enthousiast inzette voor zijn naasten, buurt, gemeente of iemand die het afgelopen jaar een uitzonderlijke prestatie leverde.

Stemmen kan tot en met 11 januari 2026 – 23.59 uur. Op 22 januari maken we de winnaars bekend in De Krant van West-Vlaanderen en op kw.be.

Stem nu voor Gert Janssens

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise