De Krant van West-Vlaanderen gaat voor de 18de keer op zoek naar de Krak van elke gemeente. Wordt Bianca Devos de nieuwe Krak van Oudenburg? Wie uiteindelijk wint, kom je te weten op donderdag 22 januari.
In de Kasteeldreef is het huis van Bianca Devos (42) al drie jaar lang een echte blikvanger tijdens Halloween. Het begon met enkele kleine versieringen en groeide uit tot een indrukwekkend griezelparadijs met skeletten, animatronics, rookmachines en lichtjes, tot grote verwondering van honderden voorbijgangers en trick-or-treaters. De opbouw start al midden september en elk jaar breidt Bianca haar collectie verder uit, deels met eigen creaties, deels met decoratie uit Amerika. Bianca vindt in haar halloweenproject haar uitlaatklep na drukke werkdagen. Dat haar inzet nu werd beloond met een nominatie maakt haar bijzonder gelukkig. “Die nominatie heeft mij enorm verrast en doet echt deugd. Ik doe dit voor de blije gezichten van de kinderen.” (SVE)
Bianca Devos is genomineerd voor Krak van Oudenburg.
Krak is een jaarlijkse stemming van De Krant van West-Vlaanderen waarbij we voor elke West-Vlaamse gemeente op zoek gaan naar iemand die zich het afgelopen jaar enthousiast inzette voor zijn naasten, buurt, gemeente of iemand die het afgelopen jaar een uitzonderlijke prestatie leverde.
Stemmen kan tot en met 11 januari 2026 – 23.59 uur. Op 22 januari maken we de winnaars bekend in De Krant van West-Vlaanderen en op kw.be.