Gilles (19) en Maere (17) zijn Mister en Miss Chaplin: “Mijn act was al een maand op voorhand klaar”

Mister Chaplin Gilles Caset en Miss Chaplin Maere Deprez in Jeugdhuis Chaplin. (foto Jan Stragier)
Bert Feys
Bert Feys Medewerker KW

In jeugdhuis Chaplin in Sint-Eloois-Winkel werden Gilles Caset (19) en Maere Deprez (17) recent verkozen tot Mister en Miss Chaplin. Zij mogen op donderdagavond 25 december de openingsdans dansen op het Herderkensbal.

De verkiezing van Mister en Miss Chaplin is inmiddels een vaste waarde op de kalender van het Winkelse jeugdhuis Chaplin. Onlangs gaven vijf jongens en vijf meisjes, allen afkomstig uit de Chiro of KSA, opnieuw het beste van zichzelf tijdens een spannende avond vol activiteiten en opdrachten.

Maere Deprez (17) kroonde zich na een intense strijd tot Miss Chaplin. “Het is een heel leuk evenement, ik heb me echt goed geamuseerd”, zegt de Winkelse. Zij bereidde zich goed voor op de wedstrijd. “Mijn act was al een maand op voorhand klaar.” Zij vindt het een eer om Ms. Chaplin te zijn. “Het jeugdhuis is een plek waar tal van jongeren uit de gemeente samenkomen. Het brengt mensen samen.” Tijdens de verkiezing werd ze gecoacht door haar broer.

Dans- en denkspelletjes

Bij de jongens toonde de 19-jarige Gilles Caset zich de sterkste deelnemer. “Ik heb me ook echt geamuseerd. Ik had totaal niet verwacht dat ik zou winnen, maar ben er wel volledig voor gegaan.” De deelnemers kregen verschillende opdrachten voorgeschoteld. Zo was er een voorstellingsronde en moesten ze allen een act brengen. Daarnaast waren er ook nog enkele dans- en denkspelletjes. “Een leuke avond op een leuke plek hier in de gemeente. Ik vind het ook wel een eer om Mr. Chaplin te zijn.”

Traditiegetrouw krijgen Mister en Miss Chaplin een belangrijke rol tijdens het Herderkensbal, de fuif die het jeugdhuis ieder jaar ‘s avonds organiseert op kerstdag. Gilles en Maere zullen er de openingsdans dansen. “Iets waar ik zeker niet tegen op zie. Maere en ik kennen elkaar, we komen goed overeen.” (BF)

Meer informatie is nu al te vinden via de Facebookpagina ‘Herderkensbal’.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise