Gouden huwelijk voor Etienne en Marleen uit Izegem

© Frank Meurisse
Redactie KW

Etienne Holvoet (72) en Marleen Vandewalle (70) uit de Pieter De Coninckstraat vierden in restaurant Prinsessehof hun gouden huwelijksjubileum. Ze kregen er bezoek van een delegatie van het stadsbestuur. Ze zijn beiden afkomstig van Lendelede en trouwden in Izegem op 22 maart 1974. Het huwelijk werd in 1975 gezegend met een dochter, Cinthy, die getrouwd is met Marino Verkindere. Zij zijn de ouders van Tahuany en Zanisha. In 1977 werden ze ook ouders van een zoontje, dat helaas bij de geboorte overleden bleek. Etienne werkte eerst bij C.D.

Textiel in Lendelede en was daarna aan de slag bij nv Nelca. Hij was er meestergast tot aan het faillissement. De laatste drie jaar van zijn actieve beroepsloopbaan volbracht Etienne bij Vandenberghe in Beveren-Leie. Marleen was eerst aan de slag bij schoenfabriek Tanghe tot na de brand, daarna trok ze ook naar C.D. Textiel en Nelca, waar ze tufster was.

Het was trouwens bij C.D. Textiel dat ze Etienne leerde kennen. Etienne houdt van rijden met zijn koersfiets, fotografie, klussen en knutselen. Marleen houdt van acrylgieten en werken met epoxy. Samen hebben ze ruim 20 jaar stijldansen gevolgd. Nu wandelen en fietsen ze veel samen. Tijden het feest in het Prinsessehof kwamen schepenen Ann Van Essche, Lisbet Bogaert en Virginie Derumeaux langs met de gebruikelijke geschenken. (MI/foto Frank)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise