In het woonzorgcentrum Ter Linden in Veurne werd op kerstavond en oudejaarsavond een feestelijke maaltijd met partners van de bewoners georganiseerd. Met dit initiatief wil het woonzorgcentrum partners de mogelijkheid bieden om de feestdagen samen door te brengen in een warme en huiselijke sfeer, op de kamer van hun geliefde.
Op kerstavond werd een kaaschotel aangeboden. Op oudejaarsavond stond een koude visschotel op het menu. Beide formules waren inclusief een drankje naar keuze. Een elftal partners ging op het verzoek in en genoot van een fijn overgang naar het nieuwe jaar.
“De feestdagen zijn het mooist wanneer ze vertrouwd en huiselijk aanvoelen”, zegt schepen Michèle Note. “Met deze feestelijke maaltijden wil het woonzorgcentrum er voor zorgen dat de bewoners samen met hun partners Kerstmis en oudejaar kunnen blijven beleven zoals ze dat gewoon zijn, dicht bij elkaar en in alle rust. Zo blijft woonzorgcentrum Ter Linden ook tijdens de eindejaarsperiode een warme thuis.” (JT)