335 euro voor Beernemse Notenkraker

Organisator Ann Van Loo overhandigt de cheque aan de voorzitter van de Beernemse notenkraker/de kapstok Jacques Debruyne. (foto AVH)
Arno Van Haverbeke
Arno Van Haverbeke Medewerker KW

Een groep vijftigjarigen uit Beernem heeft een cheque van 335 euro overhandigd aan de Beernemse Notenkraker. De groep zamelde geld in met de organisatie van een evenement voor de vijftigjarigen uit de gemeente. Met het ingezamelde geld kon de Notenkraker een extra cadeautje geven aan kinderen in armoede tijdens de eindejaarsperiode.

Het feest van de vijftigjarigen, allemaal geboren in 1974, vond vorig jaar plaats op 11 oktober. In Club 54 organiseerde een enthousiaste werkgroep een feest met muziek van dj Kurt Christiaens en eten van Mobilefoodbar. Om het feest betaalbaar te houden, spraken de organisatoren een aantal lokale ondernemers aan om een centje bij te dragen. Het overige geld zou aan een goed doel geschonken worden. Op het einde van de avond haalden de initiatiefnemers een mooi bedrag voor het goede doel op.

“We zijn heel blij met deze bijdrage en konden die zeer goed inzetten aan het einde van vorig jaar. Dankzij dit mooie bedrag konden we met de Notenkraker een extra cadeautje en spelletje schenken aan kinderen in armoede ter gelegenheid van sinterklaas en de kerstdagen”, vertelt voorzitter Jacques Debruyne van de Beernemse Notenkraker.

De Beernemse Notenkraker is een sociale supermarkt waar mensen in armoede voor democratische prijzen voedsel kunnen kopen. Daarnaast heeft de organisatie met De Kapstok ook een sociale kledingwinkel, waar mensen met een laag inkomen voor een betaalbare prijs kunnen winkelen.

Partner Expertise