Langs de Meulebeeksestraat in Ardooie verloor een bestuurder zaterdag omstreeks 12.15 uur de controle over het stuur van zijn rode Peugeot.
De man volgde de Meulebeeksestraat vanuit de Oostlaan in Ardooie richting Meulebeke. Ter hoogte van een scherpe bocht liep het plots helemaal verkeerd. De man schatte de situatie verkeerd in en knalde met zijn gevaarte tegen een boom naast de weg. Daarna kwam het voertuig in het midden van de straat terecht. Bij het ongeval geraakten geen andere wagens betrokken.
De bestuurder kon zelfstandig zijn voertuig verlaten. Hij kwam bij het ongeval met de schrik vrij en liep geen grote verwondingen op. De toegesnelde ambulance nam hem toch, voor een grondige controle, mee naar het ziekenhuis. Na het ongeval kwamen ook de politie en de brandweer ter plaatse. De Meulebeeksestraat werd een tijdlang gedeeltelijk afgesloten voor het verkeer. Een tafelfirma werd opgeroepen om de Peugeot weg te halen. Het voertuig lijkt rijp voor de schroothoop.