Een 21-jarige man is maandagochtend met zijn wagen tegen een woning gereden in Klerken bij Houthulst. De twintiger verloor de controle over het stuur en kwam tot stilstand tegen het huis. De schade is aanzienlijk, maar gewonden vielen er niet. Wellicht speelde het gladde wegdek een rol in het ongeval.
De jonge twintiger reed even voor 9 uur langs de Esenstraat, toen het op een bepaald moment fout liep. De man verloor de controle over het stuur en slaagde er niet in zijn wagen op de rijbaan te houden. Hij reed over het fietspad om vervolgens een omheining omver te rijden en pas tot stilstand te komen tegen het huis. Gelukkig passeerden er op dat moment geen voetgangers of fietsers, waardoor er enkel materiële schade was.
De 21-jarige man reed tegen de zijkant van de garage van de woning, maar instortingsgevaar was er ondanks de grote impact uiteindelijk niet. Wel zit er een scheur in de gevel en door de knal is er ook binnenin de garage schade. Net zoals de wagen van de jongeman grote schade opliep. De politie deed de nodige vaststellingen, maar gewonden vielen er niet. (MM)