Loods in Rekkem zwaar beschadigd door nachtelijke brand

De schade aan de loods is desondanks groot, een deel van het dak stortte in en de poort smolt door de hitte. (foto JOF)
Jonathan Folens
Jonathan Folens Medewerker KW

Een loods langs de Grote Weg in Rekkem bij Menen is zwaar beschadigd geraakt door een nachtelijke brand. Het vuur ontstond rond 1.30 uur in de nacht van donderdag op vrijdag. De oorzaak is onduidelijk, maar de vlammen sloegen al snel door het dak.

De brandweer kwam massaal ter plaatse en schaalde meteen op, al kregen de spuitgasten de brand al bij al snel onder controle. De schade aan de loods is desondanks groot, een deel van het dak stortte in en de poort smolt door de hitte.

Geen gewonden

Het gebouw stond gelukkig op geruime afstand van de omliggende woningen en er was geen risico dat de brand zou overslaan. Deelde wel in de brokken: een BMW die voor de poort geparkeerd stond. Door de hitte van de brand smolt de voorkant van de wagen deels weg. Niemand raakte gewond bij het incident. De brandweer bleef nog geruime tijd ter plaatse om na te blussen.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise