Laatste steen Grote Markt Izegem ligt er; vanavond feestelijke opening

Redactie KW

Zopas werd letterlijk de laatste steen op de Grote Markt in Izegem gelegd, vrijdag 24 juni is er een uitgebreid feestprogramma om de markt te openen.

Het is een hels karwei geweest, maar de Grote Markt is eindelijk afgewerkt. De werkzaamheden zijn begonnen op maandag 13 september, dus pal na de kermis, en donderdag werd de allerlaatste steen gelegd.

Ondertussen is ook de ledwall al actief, bruisen de fonteinen en verwelkomen de terrasjes de eerste studenten zonder examens.

Vanavond wordt de markt feestelijk ingewijd. Om 16 uur gaat een heus volksfeest van start en om 20 uur worden de genodigden op het stadhuis verwacht voor het officiële gedeelte.

Op de foto zie je Freddy Callewaert van de Technische Dienst die de laatste steen legt. Verder v.l.n.r. stadsingenieur Els Manhaeve, arbeiders Kristof Heyndrickx en Chris Vansteelandt en schepen Dirk Van Walleghem.

(WVS)

Lees meer in Krant van West-Vlaanderen (De Weekbode Izegem, edities 24 juni en 1 juli)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise