Begin november is in het pand van het voormalige café Breskens aan de Rijselstraat 160 de bistro Moeke’s Keuken van start gegaan.
Zaakvoerder aan het fornuis Jesica Zoete (39) serveert er de authentieke Vlaamse keuken: gerechten uit de streek met ruime porties tegen heel betaalbare prijzen. Moeke’s Keuken is elke dag vanaf 11 uur tot en met ‘s avonds open, behalve op donderdag. Jesica (foto) heeft na vijf maanden al heel wat vaste klanten en vindt de tijd rijp om fors te investeren in een groot buitenterras met bar naast en achter het restaurant.
De aanleg is begonnen en er zal zitplaats zijn voor zo’n 100 mensen. Half mei zou alles af moeten zijn. Vanaf dan breidt Jesica op vraag van de klanten haar tearoomaanbod uit met pannenkoeken en wafels. “Tot nu toe bood ik die niet aan, maar straks dus wel”, zegt ze. “Daarnaast blijf ik de Vlaams kost serveren, met als specialiteit paling op verschillende bereidingswijzen.”
Voor alle verdere info over Moeke’s Keuken: www.moekes.be