Holland & Barrett, specialist in natuurlijke gezondheid en verzorging, maakt een opvallende comeback in de Ooststraat in Roeselare. De winkel opent morgen de deuren op de plaats waar tot voor kort Flying Tiger gevestigd was. “De interesse in natuurlijke gezondheid is de voorbije jaren erg gegroeid.”
Zeven jaar geleden sloot Holland & Barrett haar deuren langs de Ooststraat. De winkel was op dat ogenblik gevestigd in het verkeersvrije gedeelte. “Maar Roeselare blijft wel een interessante winkelstad. We bleven uitkijken naar een nog geschikter pand”, aldus regio manager Annelore Sempels. Toen duidelijk werd dat Flying Tiger de stad zou verlaten, hapte Holland & Barrett onmiddellijk toe. “Een uitstekende locatie. Hier is erg veel passage en ook parking De Munt is vlakbij.”
De voorbije maand werd het pand gestript en begin deze week startte een team met het aanvullen van de producten. “De werken verliepen erg vlot zodat we zaterdag om 10 uur de deuren kunnen openen” aldus shop manager Vanessa Van Ginderdeuren.
De winkel van Holland & Barrett in Roeselare is de zesde in West-Vlaanderen. “Inmiddels hebben we er al een dertigtal in Vlaanderen. Recent openden onder andere Wilrijk en Hoboken nog de deuren”, aldus coördinator retail Anne-Hélène Ronsmans. In de winkels kan men onder andere terecht voor tal van verzorgingsproducten, gezonde droge voeding, een glutenvrij gamma, spier-en gewichtsproducten en vitaminen. “Sinds de coronacrisis is de vraag naar natuurlijke gezondheidsproducten erg gestegen. Mensen zijn beginnen nadenken over preventief gezond blijven”, aldus Annelore. Onder andere voedingssupplementen als collageen zijn erg in trek. “We zien ook enkele Tik Tokhypes waardoor shakes en smoothies erg aan populariteit winnen.” Holland & Barrett opent zaterdag om 10 uur de deuren. De winkel is telkens van maandag tot en met zaterdag open van 10 tot 18 uur.