Wereldkampioen Alexis Labarrière komt naar internationaal accordeonfestival in Europahal

Alexis Labarrière komt naar Tielt. © gf
Luc Bouckhuyt
Luc Bouckhuyt Medewerker KW

Op zaterdag 27 september organiseert de Tieltse Accomusicband van Tielt voor de 22ste keer een internationaal accordeonfestival. Dit jaar staat de Franse accordeonist Alexis Labarrière centraal.

Alexis Labarrière is 33 jaar jong en woont in het Franse Assevent nabij Maubeuge. Al vanaf zijn zevende levensjaar was hij in de ban van de accordeon als muziekinstrument. Na zijn studies behaalde hij tweemaal de titel van Frans kampioen en tweemaal die van Europees kampioen. Met zijn wereldtitel eind 2024 bewijst Alexis tot de top van de accordeonisten te behoren.

Op 27 september zien en horen we hem live aan het werk in de Europahal in Tielt tijdens het 22ste internationaal accordeonfestival, georganiseerd door de Accomusicband. Aanvang 14.30 uur (deuren vanaf 13.30 uur). Alexis wordt voorafgegaan door de Accomusicband onder leiding van Noël Van Gaever. Daarna is het de beurt aan Alexis, die wordt vakkundig begeleid door het Ensemble Rudi Beauprez. (LB)

Kaarten kosten 20 euro in voorverkoop, 25 euro aan de deur en zijn telefonisch te verkrijgen bij Christine Verschatse (0479 24 63 54), Noël Van Gaever (051 46 75 98), Luc Bouckhuyt (051 48 73 12), Daniël Vandekeere (051 46 67 79), Joris Uyttenhove (0473 86 03 80) en De Kiste (051 40 51 53). Reservatie tafels bij Joris Uyttenhove via j.uyttenhove@kawanda.be.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise