Dj-duo The Nephews remixt hit van Muzze & Vantorre: “Onze hardstyle-versie van ‘Jupilair’ had na vier uur al 225 streams”

Hannes De Roo en Branko Van Canneyt, alias The Nephews, klinken met een Jupiler op hun hardstyle-remix van ‘Jupilair’, een nummer van Muzze & Vantorre. (foto MIWI)
Michel Wijne
Michel Wijne Medewerker KW

Het jaar is nog maar pas gestart en dj-duo The Nephews laat alweer van zich horen. Deze keer namen ze ‘Jupilair’, een hit van het duo Muzze & Vantorre, onder handen. Hun stevige ‘hardstyle’-versie van het nummer had na vier uur al 225 streams. “We kregen al heel wat enthousiaste reacties”, zeggen Hannes De Roo (27) en Branko Van Canneyt (26), alias The Nephews.

Vier jaar geleden richtten neven Hannes De Roo en Branko Van Canneyt, in het dagelijkse leven respectievelijk postbode en plaatser van ramen en deuren, The Nephews op. “Ik ben al van jongs af aan bezig met muziek en op een bepaald moment ging ik op zoek naar informatie om zelf nummers te kunnen maken. Ik begon programma’s te downloaden en zelf te experimenteren met elektronische muziek”, vertelt Hannes, die als jongere net als zijn neef Branko lid was van Chiro Kleit. “Bij die jeugdvereniging was ik een kleine zeven jaar betrokken bij de organisatie van de fuif Cleyt Fever. Toen we op een bepaald moment nog op zoek waren naar een dj, die niet te duur was, besloten Branko en ik om zelf te draaien. Dat was het officiële begin van The Nephews.”

Campo Solar

2025 was een heel druk jaar voor dj-duo The Nephews. “We stonden bijna elk weekend achter de draaitafel, soms zelfs meerdere keren. Twee jaar geleden beleefden we een prachtige avond in discotheek Carré en vorige zomer stonden we op Campo Solar in Damme en Baar OOST in Oosteeklo.”

“Wat begon met draaien op kleine feestjes van de Chiro is nu uitgegroeid tot een passie waar we heel veel plezier aan beleven”, vult Branko aan.

“We zijn aangenaam verrast door de mooie samenwerking met de kerels van wie we de liedjes in onze jeugd zo vaak beluisterd hebben”

Al van in hun jonge jaren zijn Hannes en Branko fan van Muzze & Vantorre. “Door de Chiro leerden we hun hit Jupilair kennen. Ook op feestjes in West-Vlaanderen wordt het nummer heel vaak gedraaid”, gaat Branko voort. “Omdat we beiden erg van het nummer houden, besloten we op een bepaald moment om er een hardstyle-remix van te maken. Eerder deden we dat al met Erop of eronder van Pommelien Thijs. Onze hardstyle-remix van dat nummer was zelfs even te horen op tv-zender Sporza. Renners vertelden er dat ze het nummer draaiden op de bus.”

Opnieuw ingezongen

Ook met de remix van Jupilair scheren Hannes en Branko hoge toppen. “We stuurden een demo van 45 seconden naar Muzze & Vantorre met de vraag of we het nummer mochten uitbrengen. Ze reageerden meteen heel enthousiast en nodigden ons uit in hun studio, waar ze alles opnieuw inzongen. Bij ons thuis werkten we het nummer voort af, waarna het door Vantorre volledig afgemixt werd. We zijn aangenaam verrast door de mooie samenwerking met de kerels van wie we de liedjes in onze jeugd zo vaak beluisterd hebben”, zeggen ze enthousiast.

Defqon.1

“Wat we zo leuk vinden aan het remixen? Het feit dat je nummers echt kan laten heropleven – vooral als die vroeger heel populair waren – geeft ons echt wel een bijzonder gevoel”, aldus Hannes en Branko, die ervan dromen om ooit nog eens te draaien op Defqon.1, het grootste hardstyle-festival ter wereld in het Nederlandse Biddinghuizen. “Vorig jaar werd op dat festival al een nummer van ons gespeeld. Dus dat is alvast een stap in de goede richting. Het bijzondere aan Defqon.1 is dat iedereen die er is echt een passie heeft voor het hardstyle-genre. We zouden daar liever draaien dan op Tomorrowland, al mogen de organisatoren van dat laatste festival ons ook wel eens bellen”, grapt Branko.

“Wat we onszelf toewensen voor 2026? Hopelijk loopt het allemaal weer zo goed als vorig jaar. Momenteel zijn we al in onderhandeling met enkele festivals. Dus dat ziet er al goed uit. We zijn alvast klaar om er weer helemaal in te vliegen”, besluit het Maldegemse dj-duo gedreven. (MIWI/foto MIWI)

De muzikale avonturen van Hannes en Branko zijn ook te volgen op de Facebookpagina The.nephews.official.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise