Kauwboy – ‘Weekwatcher’ Mathieu Engels – speelt cabaretvoorstelling in D’n Aria

Kauwboy in D'n Aria in Poperinge. © gf
Redactie KW

Kauwboy – ‘Weekwatcher’ Mathieu Engels – speelt een try-out van zijn cabaretvoorstelling Kauwboy in Poperinge. De try-out wordt gespeeld in D’n Aria, Gasthuisstraat 71 in Poperinge op vrijdag 13 juni vanaf 20 uur.

“Mathieu Engels kennen we als de sympathieke ‘Weekwatcher’ op zaterdagmorgen op Radio2. Met zijn broer Guillaume trekt hij ook al jaren door Vlaanderen met zijn liedjes. Nu komt hij met een try-out voor zijn nieuwe en eerste solo-theatervoorstelling. Tien jaar na zijn afstuderen aan de Koningstheateracademie in ‘s-Hertogenbosch speelt hij nu zijn eerste cabaretvoorstelling ‘Kauwboy’”, zegt Marc Dewilde van Carline’s Echo. “Kauwboy is geen man op een paard, maar een vogel die ons meeneemt in een wereld vol kleurrijke personages met een verleden om u tegen te zeggen.” De voorstelling is ook kindvriendelijk. Tickets aan de deur kosten 15 euro, in voorverkoop 12 euro. Kinderen tot en met 12 jaar betalen 7 euro.

Reserveren: 0474/ 57 14 06, marc.dewilde@telenet.be of privébericht via Messenger. De reservering is definitief na overschrijving op BE21 0637 6231 0103 van Carlines Echo vermelden ‘Kauwboy’ aantal volw/kind. (LBR)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise